banner29

Onur Sakar ile Duraklar Yarışıyor Beyoğlu’nda

Radyo Başakşehir’in sevilen programı Onur Sakar ile Duraklar Yarışıyor, bu hafta İstanbul’un tarihi ilçelerinden Beyoğlu’nda Pera Palas Taksi Durağı’nın konuğu oldu. Keyifli sohbet eşliğinde Onur Sakar sordu, durak başkanı Resul Sivri cevapladı.

Onur Sakar ile Duraklar Yarışıyor Beyoğlu’nda

Mutluluğun sesi Radyo Başakşehir, İstanbul’un taksi duraklarına misafir olmaya devam ediyor. Sevilen radyo programcısı Onur Sakar soruyor, durak başkanları cevaplıyor. Spordan sanata ve genel kültüre kadar 10 soruya cevap veren taksiciler doyasıya eğleniyor. Taksi duraklarından büyük beğeni alan Onur Sakar ile Duraklar Yarışıyor, bu hafta Beyoğlu’nda bulunan Pera Palas Taksi Durağı’nın misafiri oldu.

10 sorudan 8’sini doğru yanıtladı

Sohbet ve eğlencenin yanında birbirinden güzel şarkılarla çalındığı keyifli programda Onur Sakar, durak başkanı Resul Sivri’ye on soru yöneltti. Sivri, 10 sorunun 8’ine doğru cevap verdi. Radyo Başakşehir aracılığıyla seslerini duyurmalarına imkân verdiği için Onur Saka’ya teşekkür eden Resul Sivri, “Programda hem eğlendik, hem de sorulara verdiğimiz cevaplarla kendimizi test ettik. Bizim için güzel bir deneyim oldu. Taksicileri unutmayarak bize mikrofonun ulaşmasını sağlayan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na da ayrıca teşekkür ederim.” diye konuştu.

Taksi durakları Radyo Başakşehir’de yarışıyor

Taksicileri çok sevdiğini ifade eden Onur Sakar, “Taksiciler canımız, onları çok seviyoruz. Her hafta bir ilçede durak başkanları ve taksi şoförleri ne sorular soruyor, şarkılar dinliyor ve eğleniyoruz” dedi. Mutluluğun sesi Radyo Başakşehir’in en sevilen programlarından Onur Saka ile Duraklar Yarışıyor, her hafta cuma akşamı saat 21’de İstanbul’un farklı ilçelerindeki taksi duraklarına konuk oluyor.

Kaynak: İstanbul Times Haber / İTHA

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35