banner32

Bodrumda Tadım Atölyesi Etkinliği

Tek adımda Bodrum’u yaşayabileceğiniz DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’nın kale manzaralı terasında yer alan NAMA SUSHI & RAW BAR’da özel bir şarap tadımı gerçekleşti.

Bodrumda Tadım Atölyesi Etkinliği

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista'nın kale manzaralı terasında yer alan Nama Sushi & Raw Bar’da Tadım Atölyesi’nin hazırladığı ithal şaraplar ile Nama Sushi & Raw Bar şefleri tarafından hazırlanan Japon mutfağı lezzetlerinin eşleştirildiği çok özel bir tadım gerçekleştirildi.

Misafirlerin keyifli bir gastronomi deneyimi yaşadığı akşamda şarap menüsü, şarap kültürü ve şarabın yemeklerle uyumu hakkında Atakan Aya tarafından çok değerli bilgiler paylaşıldı. Gerçekleşen şarap tadımı ile katılımcılar Nama Sushi & Raw Bar menüsündeki yemeklere eşlik edecek en doğru şarabı seçmeyi deneyimlediler.

İstanbul Times Haber Merkezi-Hüseyin Çetiner

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista şehrin kalbindeki özel konumu ile misafirlerine eşsiz tatil deneyimi sunarken bu gibi unutulmaz etkinlikler ile gastronomi alanında da yenilikçi yaklaşımıyla adından söz ettiriyor. Her gün 16:00-00:00 saatleri arasında hizmet veren Nama Sushi & Raw Bar, menüsünde eşsiz sushi ve raw Japon mutfağı lezzetleri sunmaktadır.

Uzak Doğu mutfağının en lezzetli suşilerini yeni nesil bir konsept eşliğinde misafirleriyle buluşturan NAMA, birbirinden özel lezzetleri Bodrum’un en güzel manzarasında deneyimlemeye davet ediyor.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2023, 11:00

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35