banner32

Besleme Odakları 360° Kent Rehberi’nde

Başakşehir Belediyesi, sokak hayvanları için ilçe genelinde 30 noktaya konumlandırılan besleme odaklarını internet sitesine taşıdı.

Besleme Odakları 360° Kent Rehberi’nde

Sevimli dostlara şefkat elini uzatmak isteyen havyan severler, besleme odaklarının yerlerine 360° Kent Rehberi’nden ulaşabilir.

Başakşehir Belediyesi, sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmalarına bir yenisi daha ekledi. Sevimli dostların sağlıklı beslenmesi için ilçe genelinde oluşturulan beslenme odaklarının yerlerini gösteren uygulama hizmete alındı.

İstanbul  Times Haber Merkezi-Hüaseyin Çetiner

Sevimli dostlara şefkat elini uzatmak isteyen hayvan severlerin, öncelikle Başakşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesinde yer alan “360° Kent Rehberi”nin webgis.basaksehir.bel.tr/keos/ adresini tıklaması gerekiyor.

Besleme odak noktalarına mama ve su bırakmak isteyen hayvan severler, daha sonra sol üst tarafta yer alan menünün en altında bulunan kitapçık simgesini tıklayıp sağ tarafta açılacak panelden "Sokak Hayvanları Besleme Noktası”nı seçerek ilçe genelinde yer alan 30 besleme odak noktasının yerlerini öğrenebiliyor.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35