banner32

Şampiyonlar kupalarıyla Başakşehir’de

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Meksika'da düzenlenen 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda 2. olarak tarihi bir başarının altına imza atan Türk Milli Takımı'nı konuk etti.

Şampiyonlar kupalarıyla Başakşehir’de
Başkan Kartoğlu, Milli Takım oyuncularına “Ülkemizi gururlandırdınız, başarılarınızı tebrik ediyor ve devamını diliyorum” dedi.

Meksika'nın San Juan de los Lagos kentinde düzenlenen Dünya Kupası'ndan ikincilikle dönen milliler, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete kupalarıyla beraber gelen Milliler, gelecek hedeflerini Başkan Kartoğlu ile paylaştı.

Başakşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarete Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Takım Kaptanı Osman Çakmak ve Takım Antrenörlerinden Uğur Özcan katıldı.

“Ülkemizi gururlandırdınız”

Başkan Kartoğlu, Ampute Futbol Türk Milli Takımı'nın ziyaretinden çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Özellikle son başarınızla ülkemizi gururlandırdınız. Başarılarınızı tebrik ediyor ve devamını diliyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an maddi ve manevi yanınızdayız” şeklinde konuştu.

Ziyaret, Başkan Kartoğlu’nun Ampüte Futbol Milli Takımı oyuncularına altın ve köstekli saat hediye etmesinin ardından sona erdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35