banner25

Kaya, Ak Parti'den Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Ak Parti'nin kuruluş sürecinde önce Eminönü ilçe teşkilatında, Eminönü ilçe olmaktan çıktıktan sonrada Zeytinburnu ilçe teşkilatında uzun süre ilçe başkan yardımcısı olarak partisine hizmet eden Ahmet Kaya Başakşehir'e taşınmasından dolayı bu seferde yapılan Kongre ile Başakşehir ilçe yönetim kurulu üyesi oldu. İlçede bulunan Adıyamanlı hemşehrilerinin Meclis üyesi adayı olması yönünde yaptıkları ısrarları kıramayan Ahmet Kaya ilçe Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde Ak Parti Meclis üyesi aday adayı başvuru belgelerini ilçe başkanı Sebahattin Kayas'a teslim etti.

Kaya, Ak Parti'den Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu
Kaya 17 senedir ilçelerde teşkilat mensubu olarak partime hizmet ettim bu seferde Meclis üyesi olarak hizmet etmek istiyorum dedi

Başakşehir ilçesinde çok sayıda Adıyamanlı seçmen olduğunu ifade eden Ahmet Kaya hemşehrilerime ve Başakşehir halkına bu seferde meclis üyesi olarak hizmet etmek için ilçe yönetim kurulu üyeliği görevimden istifa edip meclis üyeliğine başvurdum.

Partim beni aday gösterir halkımızda bizlere oy verip seçtirirse bugüne kadar ilçe yönetim kurulu üyesi ve ilçe başkan yardımcısı sıfatımız ile yaptığımız hizmeti bu kez de meclis üyesi olarak yapmaya talibiz.

İnşallah seçilir ve halkımıza hizmet ederiz şeklinde konuştu. 

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35