banner29

Anıl Çeliker CHP Başakşehir Gençlik Kollarına Aday

CHP Başakşehir Örgütü ilçe gençlik kolları başkanı istifa etti. CHP içinde bir çok seçimde emek harcayan Anıl Çeliker yapılacak olan CHP Başakşehir Gençlik kolları başkanlığına adaylığını açıkladı.

Anıl Çeliker  CHP Başakşehir Gençlik Kollarına Aday
Özgür Karabat 2014’de Başakşehir’de Belediye başkan adayı iken gür sesi ile anons yapan Anıl Çeliker gençlik kollarında hizmet etmek istiyor

Anıl Çeliker 26.06.1991 tarihinde  İstanbul Fatih doğumlu. Aslen Tokatlı. Namık Kemal Üniversitesi İşletme mezunu Evli 1 kız çocuk babası.

Özel bir faktoring şirketinde şube müdürü 2007 yılından beri Basaksehir’de ikamet ediyor.

CHP Basaksehir örgütüne 2010 yılında üye oldu. İlk görevi liseler den sorumlu ikinci dönem eğitim sekreterliği görevini yaptı.

Basaksehir CHP Gençlik kolları başkanı Eray Beyazel ve yönetimi istif etti. Akabinde CHP Basaksehir’de Gençlik Kolları için 3 liste çıktı.

Adaylardan Anıl Çeliker ve Serkan Kaya Anıl Çeliker’in başkanlığında birleşme kararı aldı.

CHP Basaksehir’de ki aktif Gençlik sıkıntısını ayrı listeler ile daha da küstürmek değil birleşerek daha güçlü bir GENÇLİK yapılanması yapmak için birleşme kararı verdiklerini ifade eden Anıl Çeliker sloganımızda da olduğu gibi birleşe birleşe diyerek yola çıktıklarını söyledi.

Olası listemizin seçilmesi durumunda tüm küs gençler ile barışacağız. Göreve gelirsek  Basaksehir’de eli sıkılmadık genç bırakmayacağız diyen Çeliker hep beraber iktidara diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35