banner29

Şamlar Tabiat Parkı En Özel BAŞAKŞEHİRLİLERİ Ağırladı

İstanbul’un en yeşil ilçesi Başakşehir’in doğaya açılan kapısı Şamlar Tabiat Parkı’nda engelliler için piknik düzenlendi. Pikniğe katılan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Engelsiz Müzik Grubu ile şarkılar söyledi.

Şamlar Tabiat Parkı En Özel  BAŞAKŞEHİRLİLERİ Ağırladı

Başakşehir Belediyesi, ilçedeki engelli bireyler ve aileleri için Şamlar Tabiat Parkı’nda piknik düzenledi. İlçenin farklı noktalarından servislerle 5. Kapı’ya gelen ilçe sakinleri, birbirinden renkli etkinliklerde doyasıya eğlendi.

İlçe sakinlerinin İstanbul’un en zengin florasına sahip Şamlar Tabiat Parkı’ndaki keyifli pikniğine Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı. Başkan Kartoğlu, Başakşehir’in en özel sakinleriyle yakından ilgilendi, uzun uzun sohbet etti. Çocuklarla oyunlar oynayarak hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Kartoğlu, sahneye çıkarak Engelsiz Müzik Grubu ile şarkılar söyledi.

Çocuklar, piknikte animatör eşliğinde oyunlar oynadı ve şişme oyun alanlarında gönüllerince eğlendi. Çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ikramları da yapıldı. Başakşehirli kadınlar, BAKMER’in diyetisyen, saç ve cilt analizi ile kendilerine vakit ayırdı. Pikniğe katılan ilçe sakinleri, doğayla baş başa keyifli gün için Başkan Yasin Kartoğlu’na teşekkür etti.

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35