banner32

Yetim Çocuklar Karne Şöleninde Doyasıya Eğlendi

Başakşehirli öksüz ve yetim öğrenciler, Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği 2. Karne Şenliği’nde gönüllerince eğlendi.

Yetim Çocuklar Karne Şöleninde Doyasıya Eğlendi
 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olan Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar karne şenliğinde doyasıya eğlendi.

Beyaz El Derneği’nin evlerinde ve ilçe sınırlarında yaşayan yetim ve öksüz çocuklar, Başkan Yasin Kartoğlu’nun eşi ve çocuklarıyla katıldığı programda gönüllerince eğlenirken, Başkan Kartoğlu da çocuklara çeşitli hediyeler verdi. 

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Konistan Davet Salonu’nda düzenlenen eğlence programına, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile ailesi, Başkan Yardımcısı Hasan Basri Gül, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Şaduman Kutay, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurdan Ertuğrul, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Karne hediyeleri Başkan Kartoğlu’ndan

İlçede yaşayan yaklaşık 120 öksüz ve yetim öğrenciye yönelik bu yıl ikincisi düzenlenen program renkli görüntülere sahne oldu. Başkan Kartoğlu, ailesiyle birlikte masaları tek tek gezerek öğrencilerin karnelerini inceledi ve velileriyle sohbet etti.

Hacivat-Karagöz, sihirbaz, yüz boyama, jonglör ve palyaço etkinlikleriyle gönüllerince eğlenen çocuklara ayrıca oyuncaklar ve satranç takımı hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35