banner29

Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Karaca Basın İle Bir Araya Geldi

Yeniden Refah Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Eğitimci İş İnsanı Kadir Karaca Basın mensupları ile Bay İkram Restoran'ta yaptığı kahvaltılı toplantıda önemli konulara temas ederek ilçede site aidatları kiraları aşmış belediyemiz bu konuda hiçbir şey yapmıyorsa burada düşünmek gerekir diyerek makul ve mantıklı porojelerle ile herkes mutlu bir Başakşehir'de yaşamayı hak ediyor dedi.

KARACA:PARTİMİZ ADINA 2024 YEREL YÖNETİM SEÇİMLERİNE DAMGA VURMAK İÇİN BİSMİLAH DEDİK DİYEREK KARARLI OLDUKLARINI VURGULADI...

Yeniden Refah Partisi Başakşehir İlçe başkanı Eğitimci İş İnsnanı Kadir Karaca Basın menupları ile Bay İkram restora'ta yaptığı kahvaltılı istişare toplantısında önemli konulara temas ederek Başakşehir Belediye başkanı Yasin Kartoğlu'nun halkın sorunlarını çözmekten uzak olduğunu,zamanının önemli kısmını emlak ve inşaat işlerine ayırdığını ima ederek biz seçimi kazanırsak başta kiralar kadar olan yüksekj aidat ödemelerini aşağı çekmek için site yönetimleri ile iş birliği yapacağız dedi.   

İstanbul Times Haber Merkezi - Hüseyin Çetiner  - Başakşehir - İstanbul 

Karaca açıklamaları bittikten sonra basın mensuplarının sorduğu bütün sorulara içtenlikle cevap vererek Başakşehir'de partilerine karşı halkın yükek bir teveccühü olduğunu vurgulayarak halkın partilerine oy vermelerini talekp etti. 

Yeniden Refah Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Eğitimci,sanayici iş insanı Kadir Karaca'nın basın toplantısındaki konuşmaalarını izlemek isterseniz haberin sonundaki vidieo linkini tıklamanız yeterlki.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA) 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2024, 11:40

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35