banner25

Şampiyonlardan Başkan Kartoğlu’na Anlamlı Ziyaret

Amatör Lig’de mücadele eden ve üç farklı kategoride şampiyon olan Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Kulübü, kupalarıyla birlikte Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret etti.

Şampiyonlardan Başkan Kartoğlu’na Anlamlı Ziyaret
 Başakşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarete; Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Kulüp Başkanı Tahsin Göç, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktörler ve genç futbolcular katıldı.

“Başakşehir Belediyesi’nin katkısı büyük” 

Kulüp Başkanı Tahsin Göç, ziyarette yaptığı konuşmada, başarılarında Başakşehir Belediyesi’nin büyük katkısı olduğunu belirterek, “Kulübümüze verdiği maddi-manevi desteklerden dolayı Belediyemize ve Başkanımız Yasin Kartoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. 

Başkan Göç ayrıca, kulübünün İzmir Altınordu Spor Kulübü ile işbirliği protokolü yaptığını ve alt yapı konusunda onlardan destek alacaklarını dile getirdi.

“Spor Adası başarıları artıracak”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da, başarılarından dolayı şampiyon oyuncuları ve teknik kadroyu tebrik ederek, “Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. İnşallah ileride çok başarılı futbolcular olursunuz” diye konuştu. 

Başkan Kartoğlu, “Olimpiyat Stadı çevresinde yapılacak Türkiye’nin en büyük Spor Adası için geri sayım başladı. 3,3 milyon metrekare alana sahip Spor Adası tamamlandığında atletizmden ata sporlarımıza kadar birçok branşta sporcularımız en iyi şekilde yetişecek” değerlendirmesinde bulundu.

A Takım Süper Amatör Lig’e yükseldi

Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Kulübü’nün A Takımı 1. Amatör Ligi 10. Grup Şampiyonu, U-17 Takımı B Ligi 18. Grup Şampiyonu ve U-15 Takımı B Ligi 14. Grup Şampiyonu oldu. A Takımı ayrıca, 1. Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükseldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35