banner29

Kayaşehir’de 20 bin kişi aynı sofrada buluştu

Başakşehir Belediyesi'nin aynı mahallede oturanları buluşturduğu Kayaşehir sokak iftarı 20 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. İftar programına katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, “Yeni projelerle Kayaşehir sadece Başakşehir’in değil İstanbul’un gözdesi olmaya aday bir ilçe. Allah huzurla oturabilmeyi nasip etsin” dedi.

Kayaşehir’de 20 bin kişi aynı sofrada buluştu
 Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın ev sahipliğini yaptığı iftar programına AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları ve 20 bin Kayaşehirli katıldı.

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve beraberindeki heyetle birlikte iftar alanını gezerek Kayaşehirlilerin Ramazan ayını tebrik etti.

 

“KAYAŞEHİR’E YATIRIMLAR DEVAM EDECEK”

 

Dualarla açılan iftar programında ilk konuşmayı Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt yaptı. Başkan Uysal, konuşmasına Referandumda en yüksek ‘evet’ oyu kullanan Kayaşehirlilere teşekkür ederek başladı. Uysal, “Referandumun önemini son yaşanan Körfez krizinde daha açık gördük. İnşallah, bu ülke vatanına milletine, İslam dünyasına sahip çıkmaya devam edecek. 15 Temmuzun yıl dönümünde yine meydanlarda hep birlikte olacağız” dedi.

 

Başkan Uysal 70 bin kişinin yaşadığı Kayaşehir’e yatırımların devam edeceğini kaydederek hedef projeler hakkında bilgi verdi.

 

“BAŞAKŞEHİR İSTANBUL’UN GÖZDESİ OLMAYA ADAY” 

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca konuşmasında, “Kayaşehir’de şu an meydan dahil, çevre okullarımızın bahçeleri binlerce Başakşehirli ile dolmuş durumda, komşularımla aynı sofrayı paylaştığım için Rabbime binlerce defa şükürler olsun. Fazla söze gerek yok.11 ayın sultanı Ramazan ayına yakışır bir gece, 11 ayın sultanına yakışır sofralar.  Katılımlarınız için Allah hepinizden razı olsun. Buradaki güzel sofraların yanında Başakşehir Belediye Başkanımızda bizlere çok güzel müjdeler verdi. Kayaşehir’e yollar yapılıyor, büyük projeler hayata geçiriliyor. Yeni projelerle Kayaşehir sadece Başakşehir’in değil İstanbul’un gözdesi olmayı aday bir ilçe. Allah huzurla oturabilmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı.

 

Kaynarca, 15 Temmuz anma programımız Başakşehir’de yapılacağını hatırlatarak, 

“Ben milleti için şehit olan 249 evladımıza Allah’tan rahmet diliyorum. 2 binden fazla gazimiz var. Biz, 15 Temmuz davalarını yakından takip ediyoruz. Hain ve alçaklar cezasını çekene kadar da takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35