banner32

Kayaşehir temsilcileri Başakşehir’de toplandı

Başakşehir Belediyesi ve Kayaşehir Emlak Yönetim site yönetim müdür ve yetkililerini ağırladı.

Kayaşehir temsilcileri Başakşehir’de toplandı
 Koordinasyon toplantısına; Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, Emlak Yönetim Kayaşehir Site Yönetimi Halkla İlişkiler Müdürü Sedat Kanburoğlu, İşletmeler Müdür Yardımcısı, Kayaşehir 3.4.5.6.7.8.9.10.15. ve 16. Bölge site müdürleri katıldı.
 
Belediyenin Kayaşehir’e yapacağı yatırımlar anlatıldı

Başakşehir Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıda Kayaşehir bölgesinde yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldı. Emlak yönetim ve Kayaşehir Site yöneticilerinin talepleri alındı.  Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, heyete müdürlük bünyesinde bölgede yapılacak çalışmaları şu şekilde anlattı, “Kayaşehir Pazar yeri projesini sene sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 4.500 m2 gıda bölümü, 4.500 tekstil bölümü olacak. 800 satış tezgahı kapasiteli Pazar yerinde otopark, çocuk bakım odası ve mescit olacak.  Kayaşehir’e,  Onurkent spor parkımız gibi spor parkı yapılacak. Karayolları ile ilgili yazışmaları devam ediyor.”
 
Kayaşehir’de yapılması planlanan kültür kompleksi ile ilgili de bilgi veren Çelik, projenin milli eğitim ile protokol aşamasında olduğu bilgisini paylaştı.
 
Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama ise toplantıda bölgede yapılması planlanan sosyal projeleri anlattı. Tama, “Bölge genelinde ev ziyaretleri planlıyoruz. Şamlar tabiat parkında komşuluk birlik ve dayanışmayı artırmak için özel etkinlikler düzenlenecek.”  AFAD işbirliği ile yapılması planlanan halkı bilinçlendirme çalışmasının programın devamında ücretsiz sağlık taramaları hakkında da bilgiler paylaşan Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü, benzer çalışmanın Emlak yönetim tarafından geçmişte uygulandığını ancak istenilen verimin elde edilemediğini, belirtti.
 
Emlak yönetim ve Kayaşehir site yöneticileri ise toplantıdan dolayı memnuniyetlerini belirterek Başakşehir Belediyesi’nden taleplerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35