banner29

Kayapark Sakura Evleri’nde Kura Heyecanı

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle inşa edilen sosyal konut projesi Kayapark Sakura Evleri’nde kura heyecanı yaşandı. Ön talep fırsatı ve maliyetine yakın fiyatlarla satışa sunulan 50 dairenin hak sahipleri belli oldu.

Kayapark Sakura Evleri’nde Kura Heyecanı

Başakşehir Belediyesi ve Famir Yapı işbirliği ile Kayabaşı Mahallesi’nde inşa edilen sosyal konut projesi Kayapark Sakura Evleri’nde kura heyecanı yaşandı. Modern şehirciliğin model ilçesi Başakşehir’de yoğun ilgiyle karşılaşılan projeye, 15 gün gibi kısa bir sürede 8 bin 263 ailenin başvuru yapıldı. Avrupa’nın en büyük sağlık komplekslerinden biri olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi’ne komşu olacak projedeki 50 hak sahibi noter huzurunda belirlendi.

Avantajlarla dolu sosyal konut projesi

6 blokta iki farklı tipte 267 adet 2+1 ile 178 adet 3+1 olmak üzere 445 daire inşa edilecek. Kayapark Sakura Evleri sosyal konut projesi, İstanbul Havalimanı’na yakınlığı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantısı, şehrin her bölgesine ulaşım imkanı sağlayan metro hatları ve otobüs güzergahları ile sakinlerine seçkin bir lokasyon avantajı da sunacak.

Kura programına, Kovid-19 tedbirleri kapsamında sadece Başakşehir Belediyesi ve Famir Yapı yetkilileri katıldı. Kayapark Sakura Evleri’nin kura çekimi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladı.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35