banner25

Kartoğlu’ndan Avrupa şampiyonuna ödül

Avrupa Yıldızlar Güreş Şampiyonası erkekler 110 kiloda altın madalya kazanan Hamza Bakır Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret etti.

Kartoğlu’ndan Avrupa şampiyonuna ödül
 Kartoğlu, Avrupa Şampiyonu olup bayrağımızı dalgalandıran genç şampiyonu tebrik ederek, “İlçemizde yetişip ülkemiz ve ilçemizin tanıtımına katkı sağladığın için teşekkür ediyorum” dedi. 

 

İBB Başakşehir Güreş Altyapı Kulübü sporcusu olan Hamza Bakır, geçtiğimiz hafta Avrupa Yıldızlar Güreş Şampiyonası’nda kazandığı madalya ve kupası ile Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret etti.

 

Şampiyon güreşçi, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçtiğimiz hafta düzenlenen ve 25 ülkenin katıldığı Avrupa Yıldızlar Güreş Şampiyonası erkekler 110 kiloda rakiplerini yenerek Avrupa şampiyonu oldu.

 

Kazandığı zafer sonrası hocası Milli Güreş Antrenörü Cemal Bakır ile birlikte Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret eden Hamza Bakır, ülkemize ve Başakşehir’e bu gururu yaşattığı için mutlu olduğunu söyledi.

 

Başkan Kartoğlu, Avrupa Şampiyonu olup bayrağımızı dalgalandıran genç şampiyonu tebrik ederek, “İlçemizde yetişip ülkemiz ve ilçemizin tanıtımına katkı sağladığın için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sırbistan’da 45 gün sonra yapılacak olan Yıldızlar Dünya Şampiyonası’nda kendisine başarılar dileyen Yasin Kartoğlu, Hamza Bakır’dan yeni bir madalya daha beklediğini söyledi. Şampiyon ile birlikte fotoğraf çektiren Kartoğlu, şampiyona cumhuriyet altını hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35