banner29

İstanbul’un Tek Kadın Durak Başkanı Radyo Başakşehir’de

Radyo Başakşehir’in sevilen programlarından Onur Sakar ile Duraklar Yarışıyor, bu hafta Bayrampaşa’da Titanik Taksi’nin konuğu oldu. Bir yandan heyecana, diğer yandan keyifli sohbete sahne olan programda Onur Sakar sordu, İstanbul’daki tek kadın durak başkanı Arzu Bektaş cevapladı.

İstanbul’un Tek Kadın Durak Başkanı Radyo Başakşehir’de

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren Başakşehir sınırlarını aşan, Türkiye’nin dört bir yanında dinleyici kitlesine ulaşan mutluluğun sesi Radyo Başakşehir’de Onur Sakar ile Duraklar Yarışıyor programı tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’u durak durak gezen Onur Sakar durak başkanlarına 10 soru soruyor, yarışma sırasında taksi şoförleri de kendi aralarında sorulara doğru yanıt arıyor.

10 sorudan 9’una doğru cevap verdi

Taksiciler başta olmak üzere ilgiyle takip edilen programın bu haftaki durağı Bayrampaşa oldu. Titanik Taksi’nin konuğu olan Onur Sakar, durak başkanı Arzu Bektaş’la hem keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi hem de sorularını yöneltti. Arzu Beştaş, 10 sorudan 9’una doğru cevap vererek, bugüne kadar en fazla doğru cevap veren durak başkanlarından biri olmayı başardı.

Başkan Kartoğlu’na çay daveti

Yarışmanın çok keyifli olduğunu ifade eden Bektaş, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu durakta çay içmeye davet etti. Hiçbir mesleğin kadını erkeği olmadığının altını çizen Arzu Bektaş, “İstedikten sonra her meslek yapılır. Bunun için işinize gönül vermeniz yeterli. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun taksicilerle olan diyaloglarının ve hoş sohbetlerinin olduğunu biliyorum. Kendisini sosyal medya üzerinden de takip ediyorum. Bizim durağımıza da uğramasını çok isterim. Kendilerini demli çayımızı içmeye davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı/ İTHA

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35