banner25

Formda bir yaz sizi bekliyor

Daha sağlıklı ve formda bir yaşama kavuşmak için geç kalmış sayılmazsınız. Pahalı spor salonlarına gitmeden de fit bir vücuda kavuşabilir, formunuzu koruyabilirsiniz.

Formda bir yaz sizi bekliyor
 Başakşehir Belediyesi ilçede açtığı 3 fitnes salonunda özel salonları aratmayacak kalitede hizmet veriyor. Kadın ve erkekler ayrı ayrı aldıkları ücretsiz hizmetle, formda bir görünüme fit bir vücuda kavuşuyor.


KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLARLA EĞİTİM


Başakşehir, Güvercintepe ve Bahçeşehir fitnes salonları ekipmanları ile özel salonları kıskandıracak donanıma sahip. Fitnes salonlarına girişler kişiye özel olarak elektronik kartlarla sağlanıyor.

 

Kadın ve erkeklerin ayrı ayrı spor yaptığı tesislerde advance ve kardio alanları yer alıyor. Fitness salonlarında çoğu özel salonda bile yeni yeni kullanılmaya başlanan vücut su, yağ oranının belirlendiği Tanita denilen sisteme sahip. Fitnes salonuna yeni başlayan vatandaşların öncelikler Tanita sistemi ile vücut kitle endeskleri ölçülerek, kişiye özel egzersiz programı çıkartılıyor. Üyelerin vücut kitle endeksleri belirli periyotlarla ölçülerek gelişimleri takip ediliyor.

 

 “BAŞAKŞEHİR SAĞLIKLI YAŞAMIN MARKASI OLACAK”


Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir’i sağlıklı yaşam ve sporun merkezi yapacaklarını belirterek, “Başakşehir Spor Parkı bünyesinde hizmet veren fitnes salonlarımız yaz kış ilçe sakinleri tarafından yoğun ilgi görüyor. 3 fitnes salonumuzdan iki yılda 35 bin kişi faydalandı. Sporun her alanında 7’den 70’e hizmet veren Spor Parklarımızı her mahalleye taşıyarak ilçemizi sağlıklı yaşamın markası haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35