banner29

Çocuk tiyatroları perdelerini açtı

Başakşehir Belediyesi kültür-sanat sezonu çocuk oyunları ile başladı. Bihter Sanat’ın sahnelediği “Mavi’nin Rüyası” çocuk oyunu Emin Saraç Kültür Merkezi’nde, Tiyatro Alkış’ın sahnelediği “Çizmeli Kedi” çocuk oyunu ise Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde izleyiciyle buluştu.

Çocuk tiyatroları perdelerini açtı
 Bilgievleri ve Tiyatro Akademisi bünyesinde verilen ücretsiz eğitimler ile tiyatroya adım atan Başakşehirli minik sanatseverler, sene boyunca da profesyonel oyuncular ve seçkin oyunları izleme imkânı buluyor.

 

Başakşehir Belediyesi kültür sanat etkinliklerinde sahneyi çocuk tiyatroları ile açtı. Her sene nitelikli tiyatro oyunlarını ilçe çocukları ile buluşturan belediye, bu sezon da çocuklara zengin bir sezon sunuyor.

 

Çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek


Başakşehir kültür sanat merkezlerinde sahnelenecek çocuk oyunlarının her biri sanat danışmanlarının denetiminden geçerek izleyici ile buluşuyor. Nitelikli ve öğretici oyunlar ile çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek. Oyunlar, Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi ve Çınar Koleji Kongre Merkezi’nde sahnelenecek.

 

Sezonda sahnelenecek tüm oyunların detaylı bilgileri için Kültür-Sanat Bülteni'ne tıklanabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35