banner25

Başkan Uysal, Personeliyle Bayramlaştı

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Belediye çalışanları ile bayramlaştı.

Başkan Uysal, Personeliyle Bayramlaştı
Ramazan Bayramı öncesi gerçekleştirilen programda Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal,  hizmet binasında müdürleri tek tek ziyaret etti. 

Başakşehir Times Haber Merkezi

 

Başkan Uysal’a ziyaret sırasında Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hatice Demiralay, Yasin Kartoğlu, Haluk Dikbaş, Bedri Sinan Gül’de eşlik etti. Başkan Uysal beraberindeki heyet ile birlikte Belediye Müdürlüklerine geçerek müdür ve çalışanlarla bayramlaştı. Bir süre belediye çalışanları ile sohbet eden Başkan Uysal, çalışmalarından dolayı personele tek tek teşekkür etti.

 

‘Bayram için tüm hazırlıklarımızı tamamladık’


Başakşehir Belediye Başkanı Uysal yaptığı açıklamada Başakşehirlilerin Ramazan Bayramını tebrik etti.  Başkan Uysal, “Başakşehir Belediyesi olarak Bahçeşehir ve Sular Vadisi’ne kurduğumuz etkinlik alanlarında gencinden yaşlısına vatandaşlarımız Ramazan’ın maneviyatını doyasıya yaşaması için çalışmalar gerçekleştirdik. Kardeşlik, dostluk ve paylaşma ayı Ramazan’da her akşam iki farklı camide teravihten önce Türkiye’nin önde gelen hocaları, 45 dakika sohbet verdi. İki bölgede kurulan stantlarda el sanatları ürünleri, yöresel lezzetler ve asırlık tatlar da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Çocuklar kendileri için özel hazırlanan şişme oyun alanlarında Ramazan’ın coşkusuna ortak oldu. Ramazan’a titizlikle hazırlanan Başakşehir Belediyesi bir ay boyunca ilçe mahallelerinde kurulan sokak iftarlarında binlerce kişiyi ağırladık. İftar sofralarında mahalle sakinlerini buluşturan belediyemiz, düşük gelirli, yaşlı vatandaşlarımızın evlerine hem iftar, hem de sahurda sıcak yemek servisi yaptı. Huzurla geçen günleri, rahmet dolu geceleriyle bir mübarek ayı da geride bırakıyoruz. Allah (C.C) tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı huzurla geçirebilmesi için ilçe genelinde ilgili müdürlüklerimiz çalışmalarını, hazırlıklarını tamamladı. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, nice nice bayramlar diliyorum.”

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35