banner25

Başkan Kartoğlu’ndan Şahintepe’ye İmar Müjdesi

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Şahintepe mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, ilçede yapımı devam eden ve yakın zamanda hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgiler verdi.

Başkan Kartoğlu’ndan Şahintepe’ye İmar Müjdesi
 Başkan Kartoğlu, Kanal İstanbul’la birlikte Şahintepe’nin imar sorununun çözüleceğini söyledi.  

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun mahalle buluşmaları kapsamındaki yeni durağı Şahintepe Mahallesi oldu. Şahintepe Spor Parkı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yasin Kartoğlu, Kanal İstanbul projesinin sınırlarının netleşmesiyle birlikte Şahintepe’nin imar sorununun çözüme kavuşacağı müjdesini verdi.

“Şahintepe’nin trafik sorununa kalıcı çözüm yolda" 

Başkan Kartoğlu, Şahintepelilerin uzun süredir imar sorunu olduğunu ve bu sorunun giderilmesi için gerekenlerin planlandığını dile getirerek şöyle konuştu: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2. ‘100 Günlük Eylem Planı’nda Kanal İstanbul projesinin sınırları netleşmiş olacak. Daha sonra hep birlikte oturup imar planlarımızı yapacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mız da bu konuda bize her türlü desteği verecek. Diğer yandan Altınşehir-Tahtakale Alt Geçidi’nin projesi onaylandı. Alt geçit bitince Şahintepe’nin trafik sorunu da büyük ölçüde çözüme kavuşmuş olacak.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35