banner25

Başakşehir'den Malazgirt'e Kardeşlik İftarı

Başakşehir Belediyesi’nin kardeş ilçesi Muş’un Malazgirt Belediyesi ile birlikte organize edilen kardeşlik iftarında bir araya geldiler.

Başakşehir'den Malazgirt'e Kardeşlik İftarı
 Malazgirt’te kurulan kardeşlik iftarı programına Malazgirt Kaymamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu, Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Deniz, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu ve ekibi, bir dizi incelemelerde bulunmak ve yapılacak projeleri yerinde görmek için Muş’un Malazgirt ilçesini ziyaret etti.

Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu ve beraberindeki heyet, Başakşehir ve Malazgirt Belediyesi tarafından organize edilen iftarlar programına katılarak vatandaşların Ramazan ayını tebrik ettiler.

 

Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, iftar sonrası yaptığı konuşmada kardeşlik iftarının önemine değindi.

Başkan Vekili Kırlı, "Kardeş belediyemiz Başakşehir Belediyesi ile birlikte bu yıl tüm mahallelerimizde kardeşlik ve birlik beraberlik iftarı gerçekleştiriyoruz. Bu gerçekleştirdiğimiz iftar programı Malazgirt’te bugüne kadar yapılmış en kapsamlı iftar programı olmuştur. Ben başta kardeş belediyemiz Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet TayipTanrıkulu’na bu güzel anlamlı organizasyonda emeği geçen ve katılma lütfunda bulunan tüm Malazgirtli kardeşlerime çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

“El birliği ile zor şartları iyileştireceğiz"


Kardeşlik iftarında Malazgirtli vatandaşlara seslenen Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu, tarihi ve şirin ilçede olmaktan son derece onur duyduğunu dile getirdi.

Tanrıkulu, “Malazgirt’e ilçemize birçok kez geldim. Bildiğiniz üzere kardeşliğimiz devam ediyor. Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’nun çok selamlarını getirdim. İlçemizin alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Alt yapı biter bitmez kardeş belediye olarak üst yapıya elimizden geldiği kadar destek olacağız. El birliği ile zor şartları iyileştireceğiz. Allah tuttuğunuz oruçlarınızı kabul etsin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35