banner25

Başakşehir’de Belediye Çalışanlarından İleri Dönüşüme Destek

Sıfır atık ve geri dönüşümde yerel yönetimlere örnek olan Başakşehir Belediyesi, Belediye Evimiz projesi kapsamında personele yönelik İleri Dönüşüm Atölyesi düzenledi. İşlevselliğini yitirmiş malzemeler yeniden tasarlanarak kullanılabilir ürünlere dönüştürüldü. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katılımcılara ödüllerini verdi.

Başakşehir’de Belediye Çalışanlarından İleri Dönüşüme Destek

“Sıfır Atık” projesinin öncüsü ve bu alanda hayata geçirdiği projeler ile sadece Türkiye’ye değil Avrupa’ya da örnek olan Başakşehir Belediyesi, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner 

İlçe sakinlerinin yanı sıra personele yönelik çalışmalar da yürüten Başakşehir Belediyesi, “Belediye Evimiz” projesi kapsamında İleri Dönüşüm Atölyesi düzenledi.

Belediye personelinden ileri dönüşüm eserleri

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde gerçekleştirilen farkındalık atölyesinde, ev ve iş yerlerinde bulunan ve işlevselliğini yitirmiş eski eşyalar farklı tasarımlarla yenilenerek yeniden kullanılabilir hale getirildi. Gün boyu devam eden atölyede ortaya çıkan çalışmalar, Başakşehir Belediyesi’nde sergilenmeye başladı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da atölye sonunda katılımcılara ödüllerini verdi.

İstanbul Times Haber Ajansı ( İTHA )

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35