banner25

Başakşehir’de Barış Manço Şarkılarla anıldı

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri’nin düzenlediği “7’den 77’ye Şarkılarla Barış Manço” müzikalinde Bilgievi öğrencileri seslendirdikleri şarkılarla Barış Manço’yu andı.

Başakşehir’de Barış Manço Şarkılarla anıldı
 Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen geceye Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu ile birlikte ilçede görev alan STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

 

Türk Müziğinin efsane ismi Barış Manço ölümünün 19’uncu yılında Başakşehir Belediyesi Bilgievi öğrencilerinin düzenlediği “7’den 77’ye Şarkılarla Barış Manço” etkinliğinde şarkılarla anıldı. Barış Manço’yu anma programına ilgi yoğundu. Aileleri ile programa katılan öğrenciler sergiledikleri muhteşem performans ile anne babalarını duygulandırdı.

 

Barış Manço’nun fotoğraflarının yer aldığı sergiyle başlayan gecede, sırayla ve koro halinde sahne alan Bilgievi öğrencileri Barış Manço’nun şarkılarını seslendirdi. Geceye katılan vatandaşlar öğrencilerin Barış Manço şarkılarıyla sunduğu müzik ziyafetiyle unutulmaz bir gece yaşadı.


Barış Manço’yu anma programı kapsamında kısa bir konuşma yapan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Bizler Barış Ağabeyimizin ölüm yıldönümü bugün 19’uncu yıldönümünde bu vesile ile andık. Barış Ağabeyimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Barış Ağabeyimiz 7’den 70’e herkesin ortak mırıldandığı şarkılarla her zaman dillerde ve gönüllerde olan bir büyük sanatçıdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35