banner29

Başakşehir’de Açık Hava Sinema Neşesi

Başakşehir Belediyesi, geleneksel hale gelen Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlediği Sinema Neşesi’nde ilçe sakinlerini Bahçeşehir Gölet’te bir araya getirdi. Başakşehirliler, Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden Bizim Aile’yi keyifle izledi.

Başakşehir’de Açık Hava Sinema Neşesi

Yaz aylarında birbirinden renkli etkinlikler düzenleyen Başakşehir Belediyesi, sinemasever ilçe sakinlerine unutamayacakları bir akşam yaşattı. Bahçeşehir Gölet’te bir araya gelen Başakşehirliler, yediden yetmişe herkesin severek izlediği 1975 yapımı Yeşilçam filmi Bizim Aile’yi hep birlikte izledi.

Patlamış mısırları ile sinemaya geldiler

Başakşehir’de Sinema Neşesi etkinliğinde Yeşilçam’ın sevilen filmi Bizim Aile gösterimdeydi. Patlamış mısırları ve içecekleri ile Bahçeşehir Gölet’e gelen ilçe sakinleri, başrollerinde Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Ayşen Gruda, Tarık Akan, Halit Akçatepe’nin oynadığı filmle keyifli bir yaz akşamı yaşadı.

Açık havada ailece film izleyen ilçe sakinleri, Başakşehir Belediyesi’nin yaz etkinlerini ilgiyle takip ettiklerini ve mutlu olduklarını dile getirdi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu başta olmak üzere etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı/ İTHA

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35