banner25

Azerin Söyledi, Başakşehirliler Eşlik Etti

Başakşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Azerbaycanlı sevilen sanatçısı Azerin’i ağırladı. Kendine has yorumu ve sahne performansıyla beğeni toplayan Azerin, dillerden düşmeyen “Çırpınırdı Karadeniz” şarkısını Başakşehirlilerle birlikte söyledi.

Azerin Söyledi, Başakşehirliler Eşlik Etti

Başakşehir Belediyesi, kültür sanat sezonu kapsamında birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Son zamanların en çok dinlenen sanatçıları arasında yerini alan Azerin, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde Başakşehirlilerle buluştu.

“Çırpınırdı Karadeniz” coşkuyla söylendi

Azerbaycanlı sanatçı Azerin, son zamanlara damgasını vuran, sosyal medya hesapları üzerinden milyonlarca kez dinlenen “Çırpınırdı Karadeniz” adlı şarkısını sevenleri için söyledi. Başakşehirli müzikseverler, konser boyunca sanatçıya coşkuyla eşlik etti.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında sanatseverler salona maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilerek alındı. Konser boyunca sanatseverlerin maskelerini çıkarmamaları ve hijyen kurallarına uymaları yönünde uyarılarda bulunuldu.

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35