banner25

Başkan Uysal, Başakşehir'li Gazeteciler ile Buluştu

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir’de yaşayan gazeteciler ile sahurda buluştu.

Başkan Uysal, Başakşehir'li Gazeteciler ile Buluştu
Başakşehir Belediyesi, Ramazan ayını yoğun iftar programları ve sokak iftarlarıyla geçiren Başkan Uysal, Başakşehir’de yaşayan medya temsilcileriyle sahur programında bir araya geldi.

 

Başakşehir Living Lab’deki sahur buluşmasında konuşan Başkan Uysal, Başakşehir’de yaşayan gazetecilerle zaman zaman bir araya geldiklerini, ancak ramazanda “komşuluk” hududu içinde sahur yapmaktan da ayrı keyif aldıklarını söyledi. Başakşehir’de her meslekten ilçeye katkı sunan değerli ilçe sakinleri olduğunu kaydeden Uysal şunları kaydetti:

 

“Başakşehrimiz’de çok zengin insan kaynağımız var. Ayrı ayrı meslek mensubu birçok arkadaşımızdan kenti yönetirken, değerli katkılar alıyoruz. Ancak gazetecilerin farklı bakış açıları, karşılaştırma, gözlem,  önsezi ve tecrübeleriyle bize sundukları katkının önemi daha fazla anlam taşıyor. Bu nedenle gazeteci komşularımızla bir araya gelmekten ayrı bir keyif alıyorum. Bu kez hem onların hem de benim yoğun iftar programlarımız nedeniyle sahur soframızı paylaşıyoruz.”

 

Sohbet havasında geçen sahur buluşmasında Başakşehirli gazeteciler, Başkan Uysal’a çeşitli sorular sorarak, ilçede daha güzel bir yaşam için katkı vermeye hazır olduklarını belirtti.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35