banner29

Yine Onurkent yine ucuz atlatılan bir kaza

BİR CAN KAYBI YAŞANMADAN YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ. Onurkent Prof. Dr. Necmeddin Erbakan caddesi (Eski adı İstiklal caddesi ) üzerinde bulunan A1 yolu otobüs durağının bulunduğu yer yine bir trafik kazası ile gündemde.

Yine Onurkent yine ucuz atlatılan bir kaza

Olay, 29 Şubat Pazartesi sabah saat 08.45 de meydana geldi sisli ve kaygan yolda 2 araç bir birine girdi.

Olayı gören çok sayıda vatandaş yardım için kazanın yaşandığı yere koştu.  Araçtan fırlayarak çimenlik alana düşen yaralı araç sürücüsü  için çağrılan ambulans 20 dakika sonra ancak olay yerine intikal edebildi.

Başakşehir Times Haber Merkezi /Duran Bozkurt 

Kazanın şoku ile olaya karışan diğer araç sürücüsü uzun süre kendine gelemedi. Daha önce aynı yerde yine kaza yaşanmıştı..

Burada yaşanan kaza ne ilkti ne de son olacak gibi, zira burada daha öncede bir çok kez kaza meydana geldi.

Meydana gelen kazalarda birkaç kez A1 yolu otobüs durağı çarpan araçlar nedeni ile hasar görmüş, durakta yolcu olmaması sebebi ile şans eseri yaralanan yada ölen olmamıştı.

Aynı yerde 2 yıl önce bir hafriyat kamyonu bir otobüse çarpmış ve kıl payı can kaybı yaşanmamıştı.


Onurkent Derneği Başkanı Gazetemize yaptığı açıklamada "Onurkent Derneği olarak  bir can kaybı yaşanmadan evvel yetkilileri bir kez daha göreve çağırıyoruz.  Bu yolda bir mühendislik hatası olma ihtimali oldukça yüksek gibi duruyor. Kazaların sıkça yaşandığı bu noktayı incelemek ve gerekli tedbirleri alarak yolda iyileştirmeye gitmek zaruri hale gelmiştir" dedi.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA) 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35