banner25

Selver ve Turgut mutluluğa evet dedi

Başakşehir Güvercintepe Mahallesinin tanınmış ailelerinden Salim ve Hafize Irmak kızları Selver’i telli duvaklı bir şekilde gelin etmenin mutluluğunu yaşadılar.

Selver ve Turgut mutluluğa evet dedi
HABERİN GALERİSİ
salim ırmak

salim ırmak

Hafize ve Salim Irmak Kızları Selver'i telli duvaklı bir şekilde gelin etti

Hafize ve Salim Irmak Kızları Selver’i telli duvaklı bir şekilde gelin etmenin mutluluğunu yaşadılar. Damadın annesi Penpe ve babası Mustafa Zengin de oğullarının mürüvetini görmekten dolayı çok mutluydular.
 
Gelinin amcaları Hüseyin ve Yaşar Irmak misafirleri ile yakından ilgilenerek misafirperverliklerini gösterdiler.
 
Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber
 
Güneşli Umut Düğün salonunda yapılan düğüne yüzlerce kişi iştirak ederek Irmak ailelerinin mutluluğuna ortak oldular.
 
Gelinin amcası Hüseyin Irmak gazetemize yaptığı kısa açıklamada bugüne kadar çok gelin aldık ama ilk kez gelin veriyoruz. Damadımız yeğenimiz de olsa gelin almak kolaymış ama vermek zormuş dedi.
 
Hafize ve Salim Irmak çifti de kızlarını telli duvaklı bir şekilde gelin etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Allah her iki evladımızı da mesut ve bahtiyar etsin dileklerinde bulundular.
 
Kimler Irmak ve zengin ailelerinin mutluluğuna ortak oldu ?
Güvercintepe Mahalle muhtarı İbrahim Dinç,Başakşehir Malatyalılar dernek başkanı Ramazan Boğur,dernek başkan yardımcısı Mehmet Kanik,Ak Parti Başakşehir ilçe başkan yardımcısı Osman Koyun,Hz.Ali camisi dernek başkanı Ahmet Hisar, Güven ısının sahibi Yusuf Güven, İstanbul Times ve Başakşehir Times Gazetelerinin imtiyaz sahibi Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner başta olmak üzere yüzlerce seçkin davetli mutlu günlerinden Irmak ve Zengin ailelerini yalnız bırakmadılar.
 
İstanbul Times ve Başakşehir Times Gazeteleri olarak Selver ve Turgut’a ömür boyu mutluluklar dileriz.
 
Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35