banner29

Şahintepe mahallesi sokak iftarında buluştu

Başakşehir Belediyesi, hazırladığı Sokak İftarı Programı ile rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın duygu yüklü atmosferini ilçenin dört bir yanında yaşatıyor.

Şahintepe mahallesi sokak iftarında buluştu
 Komşuluk ilişkilerini güçlendiren sokak iftarlarının sonuncusu Şahintepe Mahallesi’nde kuruldu. Nedim Sokak’ta gerçekleşen sokak iftarının ev sahipliğini Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal yaptı. Mahalle sakinlerinin yoğun katılım gösterdiği iftar programına Başkan Uysal’ın yanı sıra Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hatice Gülgönül, Haluk Dikbaş, Bedri Sinan Gül ve vatandaşlar katıldı.

 

Başkan Uysal’dan kapalıpazar müjdesi


Etkinlik alanına gelen Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, iftar öncesi vatandaşlarla sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi. Dualarla açılan iftarın ardından bir selamlama konuşması gerçekleştiren Başkan Uysal, mahallelilere kapalıpazar müjdesi verdi, “ Ramazanı ramazan tadıyla sokak iftarlarımızda komşularımızla birlikte yaşıyoruz. Her sene sayımız biraz daha artıyor. İnşallah bu dostluklarımız daha da pekişir. Mahallemiz her sene daha da güzelleşiyor. Yolu, caddeyi kaldırımlarımızı yapıyoruz. Spor parkımız tamamlandı, kayıt alınmaya başlandı, bayramdan sonra faaliyete geçecek. Yüzme havuzumuzda seneye yaza bitecek. Bahçeşehir’deki pazarımızı söküp buraya taşıyacağız. İmar durumunu beklemeden pazarımıza başlayacağız.”

 

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel yaptığı konuşmada şunları dile getirdi, “Rahmet ikliminde çocuklarımızda aile büyüklerimizle birlikte olduk. Bu birlikteliği gerçekleştiren Başakşehir Belediye Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35