banner29

Halı Yıkama Deyip Geçmeyin

Başakşehir Times Gazetesi olarak Sağlığımız ile yakından ilgili olan halı yıkma işi ile alakalı sektörün içinde olan bir kişisi olan Ağar Halı Yıkama Fabrikasının sahibi Ahmet Turan Ağar ile işin püf noktaralrını konuştuk. ;İşte o söyleşi.

Halı Yıkama Deyip Geçmeyin
İstanbul’ un Başakşehir ilçesinde 2000 m2 kapalı alanda hizmet veren ve son sistem otomatik halı yıkama makineleri ile halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve yerinde halı yıkama hizmeti veren Ağar halı yıkama fabrikası firma yetkilisi Ahmet Turan Ağar ile yaptığımız röportaj da tüketiciyi ucuz halı yıkama firmalarına karşı uyardı.

Başakşehir Times Haber Merkezi

G
ünümüzde profesyonel anlamda otomatik halı yıkama makinesi ile halı yıkayan, kapalı alanda elektrik enerjisi tüketerek sıcak hava ile halı kurutan ve içinde herhangi kimyasal madde olmayan doğal halı şampuanı kullanan firmalar m2 fiyatını 5.00 TL nin altında yıkamaları mümkün değildir.

Firmamızda halı yıkama hizmeti, dünyanın en gelişmiş otomatik halı yıkama, kurutma, paketleme makineleri ile profesyonel anlamda verilmektedir. Bunun yanı sıra Başakşehir halı yıkama olarak doğal halı şampuanlarını kullanmaktayız. Kalitesini profesyonel halı yıkamacılarında tastiklediği lazerpromax halı şampuanı, leke sökücü, halı parfümü ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu sayede halılarda parlaklık, yumuşaklık ve mükemmel ötesi temizlik sağlanmaktadır.

Gün boyu üzerinde dolaştığımız, bire bir temas ettiğimiz halı, yorgan ve battaniyelerimizin yıkanması başlı başına uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Vatandaşlarımızın, halılarını yıkatacakları zaman, bu işin akaryakıt, deterjan, su, elektrik, makine ve eleman giderleri olduğunu göz önünde bulundurmalı ve komik derecede ucuz fiyata halı yıkadığını söyleyen firmalara, çocuklarının ve kendi sağlıklarını riske atmamak için kesinlikle itibar etmemeleri gerekmektedir.
Halı yıkama yılda bir veya iki defa yaptırılan bir iştir ve böylesine önemli bir konuda fiyata değil, kaliteye ve sağlığa önem verilmelidir.

Başakşehir halı yıkama geniş servis ağı ile 
kayaşehir halı yıkama, hadımköy halı yıkamasultangazi halı yıkama, Bahçelievler halı yıkama, Gaziosmanpaşa halı yıkama, eyüp halı yıkama ve Bayrampaşa halı yıkama olarak İstanbul Avrupa yakasında bulunan bütün ilçelere halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetini profesyonel anlamda vermektedir.

Ağar halı yıkama fabrikası yetkilisi Ahmet Turan Ağar'a sektörle ilgili verdiği kıymetli bilgilerden ötürü teşekkür eder, gecikmeli açılan yaz sezonunun tüm halı yıkama esnafına bol kazançlar getirmesini temenni ederiz.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34