banner29

Başakşehirliler Haydı Pikniğe!

Başakşehir Belediyesi ilçe sakinlerini Şamlar Tabiat Parkı’na pikniğe götürüyor.

Başakşehirliler Haydı Pikniğe!
 Başakşehir Belediyesi yaz ayı ile birlikte ilçe STK, Site Yönetimleri, Okullar ve ilçe sakinlerini Şamlar Tabiat Parkı’nın huzurlu ortamına taşıyor. Haydi Pikniğe etkinliğinin ilki Kayaşehir site yönetimlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
Haydi Pikniğe ismi ile gerçekleştirilen organizasyonlarının ilki Kayaşehir 1,2,3,4,6,7 Bölge Site Yönetimlerinin katılımı ile başladı. Şamlar Tabiat Parkının huzurlu ve nezih ortamında pikniğin tadını çıkaran Kayaşehirliler gün sonuna kadar keyifli bir gün yaşadı.
 
100 binin üzerinde katılım bekleniyor

Toplamda100 binin üzerinde katılım beklendiği piknikler Şamlar Tabiat Parkı’nın 5. Kapısında gerçekleştiriliyor. Organizasyonda piknikçileri eğlence ve konforlu bir ortam bekliyor.  Piknikte çocuklar ve yetişkinler için şişme oyun alanları kuruldu. Alanda çocuklar yüzlerini boyattı, patlamış mısır ve pamuk şeker ikramı yapıldı.  Eğlenceli oyunların eşlik ettiği organizasyon için alanda oluşturulan sahnede çocuklar için animasyon, sihirbaz, palyaço, şişme maskotlar ve oyunlar yer aldı. Katılımcılar Başakşehir Belediyesi’nin ikramı olan çaylarını yudumladı.
 
Haydi Pikniğe etkinliğine katılmak isteyen grup ve kişiler Başakşehir Belediyesi’nin 4440669’numaralı Çağrı Merkezini arayarak ya da Belediyenin web sitesinde oluşturulan sayfadan başvuru yapabiliyorlar.
 
14 Haziran’a kadar devam edecek

11.00-17.00 saatleri arasında Şamlar Tabiat Parkı’nda gerçekleşen pikniklere ilçe sakinleri gruplar halinde başvuru yapılabiliyor. En az 500 kişilik grupların katılabildiği organizasyona ilçe sakinleri bireysel başvuru da yapabiliyor. Bireysel başvuru yapanlar ise uygun gruplara dahil ediliyor. Hafta içi ve hafta sonu gerçekleşecek piknikler 14 Haziran’a kadar devam edecek.
 
‘Piknikte komşularımızla birlikteyiz’

Ebru Yine: "Pikniğe Kayaşehir Site Yönetimi olarak geldik.  Çok güzel bir organizasyon, çok doğru bir çalışma.  Başakşehir Belediyesini tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum.  Piknikte komşularımızla birlikteyiz."
 
Fatma Yine: "Güzel bir organizasyon, hep birlikte çok eğleniyoruz. Teşekkür ederiz."
 
Hava Polatlı: "Kayaşehir'de oturuyorum. Şamlar Tabiat Parkına ilk defa geldim, çok beğendim.  Her Zaman böyle şeyler yapamıyoruz, serviste vardı, rahat geldik. Engelli bir çocuğum var, onu da getirdim, çok eğlendi. 11 Yaşında bir kızım da var o da çocuk etkinliklerine katıldı, eğleniyor."
 
Hacer Hatipoğlu: "2 senedir Kayaşehir'de oturuyorum. Şamlara ilk defa geldim. Torunum ve eşim ile birlikte geldim. Komşularımız da burada, güzel geçiyor."
 
Nermin Kaya: "Piknik çok güzel geçiyor. Belediyenin tüm etkinliklerine katılıyorum. Teşekkür ediyoruz."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35