banner29

(BAKMER) İlçe Hanımları İçin Boğaz Turu Düzenledi

BAKMER’e üye 332 kadının çocukları ile birlikte katıldığı boğaz turu iki saat sürdü. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, Bakmerli kadınlar İstanbul’un güzelliklerini denizden görme imkânı buldu.

(BAKMER) İlçe Hanımları İçin Boğaz Turu Düzenledi
Sabah, Bakmer’in Sular Vadisi’nde bulunan merkezinden dört otobüs ile Eminönü’ne hareket eden katılımcılar, buradan turun gerçekleşeceği tekneye geçti. Boğaz gezisinde profesyonel rehberler İstanbul Boğazı’nın Avrupa ve Anadolu yakasındaki tarihi ve turistlik mekânlarını Bakmerli kadınlara anlattı. Katılımcılar, Başakşehir Belediyesi’nin ikramı olan balık-ekmek ve içecekten oluşan öğle yemeklerini de İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliklerine karşı yedi.

 

İki saat süren boğaz turunun sonunda katılımcılar otobüsler ile Başekşehir’e döndü.


Boğaz turuna katılan Başakşehirli kadınlar hem etkinliği hem de Bakmer’i değerlendirdi;

 

Selma Öztürk: “Boğaz turu çok güzel oldu. Çocuklarımla birlikte güzel vakit geçirdik. Bakmer’e üyeyim. Kadınlara yönelik sosyal faaliyetlerin düzenlenmesi çok iyi oluyor.  Bakmer’de düzenlenen seminerlere ve spor etkinliklerine katılıyorum. Çok memnunuz. Bakmer’e vesile olanlardan Allah (c.c) razı olsun.”

 

Havva Topkaya: “Geziye çocuklarım ve arkadaşlarım ile geldim. Bakmer’de spora gidiyorum. 32 yaşındayım, ilk defa boğaz turuna katıldım. Çok memnun kaldık.”

 

Safiye Sevim: “Arkadaşlarımla geldim. Bakmer’in müdavimlerindenim. Bakmer’de düzenlenen her türlü etkinliğe katılıyorum. Çok memnunum. Gezinin düzenlendiği teknemiz çok güzel, rehberin bize tarihi mekânları anlatması ile bilgileniyoruz. Arkadaşlarımız ve çocuklarımızla birlikte katılmak ta ayrı bir güzel.”

 

Hatice Yıldız: “Bakmer’in etkinliklerine üç arkadaşım ile birlikte katılıyorum. Orada bir birliktelik oluyor. Bakmer’e kitap okumaya gidiyorum. Kitap okuduğumuz mekânımız çok güzel.  Daha önce boğaz turuna katılmıştım, ama bu kadar yakından görmemiştim, memnun oldum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34