banner29

Bahçeşehir'de Göksel rüzgarı esti

Başakşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin organize ettiği ve Başakşehir Belediyesi’nin katkıda bulunduğu ‘Yaza Merhaba Gençlik Festivali’ konserleri başladı.

Bahçeşehir'de Göksel rüzgarı esti
Başakşehir'de etkinlik üstüne etkinlik

Üç gün boyunca sürecek konserlerin birinci gününde, özellikle nostaljik şarkılarıyla yeni albümünde kendi yorumunu katarak okuyan ve büyük beğeni toplayan Göksel sahne aldı.

Başakşehir Times Haber Merkezi 

Konser öncesi  Başakşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı adına konuşma yapan başkan vekili Yunus Emre Şimşek ‘’Gençlik meclisi olarak gençliğe hitap eden programlar yapmaya özen gösteriyoruz. Gençliğin isteklerine, meselelerine çok duyarlı bir belediye başkanımız var. Her türlü talebi kendisine iletiyoruz ve başkanımız da büyük bir içtenlikle sorunlarımızı çözmeye çalışıyor. Buradaki bütün gençler adına başkanımız Mevlüt Uysal'a teşekkür ediyoruz’’ dedi.
Bizim göremediğimiz sorunları Gençlik meclisimiz dile getiriyor

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ‘’Bugün karne günü.Hepinizi tebrik ediyorum. Umarım hiçbir öğrencimizin zayıfı yoktur. Olsa da bütün kırık notlarınızı, azmederek iyi notlara çevireceğinize inanıyorum. Bu organizasyonun sahibi sizlersiniz. Bütün bir dönem stres yaşadınız. Şimdi buraya bütün sene yaşadığınız stresi atmaya geldiniz. Bu aksam gençlik meclisimiz organize ettiği konserlerden ilkini gerçekleştiriyoruz. Gençlik meclisi, siz gençlerin görüp bizim göremediğimiz sorunları bize iletecek ve bizde programlarımız çerçevesinde bu sorunları çözeceğiz. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum’’ diye konuştu.

Göksel en güzel şarkılarını seslendirdi, eğlence 2 saate yakın sürdü

Göksel'e çiçek takdim eden Mevlüt Uysal katılımı nedeniyle kendisine teşekkür etti. Göksel de Başakşehir’e ilk defa geldiğini ve hayran kaldığını ifade ederek: ‘’Çok beğendim. Bu kadar güzel bir yere geleceğimi , buraya gelmeden bir kaç saat önce öğrendim. Karne alan çocuklar bugün burada dans ederek stres atmak istediklerini söylediler ‘’ dedi.
Konuşmalardan sonra sahneye çıkan Göksel, sevenleri için birbirinden güzel şarkılarını söyledi.

Havai fişeklerle renklendirilen gece de Göksel’in şarkılarına eşlik eden vatandaşlar gece boyu dans ederek eğlendiler.


İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34