banner32

Belediyeler “Futbol” la kaynaştı

Başakşehir Belediyesi, 30.su düzenlenen Belediyeler arası “Futbol Turnuvası”na katıldı. Belediye Futbol takımı Fair Play ruhunu en iyi yaşatan ekip olarak beğeni topladı.

Belediyeler “Futbol” la kaynaştı
25 Nisan’da grup eleme maçları ile başlayan futbol turnuvasında, Başakşehir Belediyesi’de çalışanlarından oluşan bir takımla müsabakalara katıldı. 

Başakşehir Times Haber Merkezi 

Kazanan “Fair Play” ruhu oldu

Başakşehir Belediyesi’de bir takımla, iki yıldır katıldığı turnuva; Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize ediliyor. Belediyeler arasındaki dostluk bağlarını güçlendirmek, dayanışmayı pekiştirmek, motivasyonlarını artırarak sporun kişileri bağdaşlaştırıcı özelliğini dikkate alarak yapılan organizasyona İstanbul’da ki ilçe belediyeleri ekipleri ile katılıyor.


Başakşehir Belediyesi Futbol takımı ilk grup maçını İstanbul Büyükşehir Park ve Bahçeler Anadolu yakası takımı ile yaptı. Büyük çekişmeye sahne olan maçta 2-1 yenilmesine rağmen Başakşehir Belediyesi takımı kurduğu sıcak dostluklar ve fair play ruhunu çok iyi yansıtması ile rakip takımdan övgü aldı.

Çalışanların ailelerinin izleyici olarak katılımının ayrı bir renk kattığı turnuvanın sonucunda, ilk üç dereceye giren takıma madalya ve kupa verilirken en centilmen takımada çeşitli ödüller verilecek.

Başakşehir Belediyesi 10.Grupta
26 grupta, 130 takımın yer aldığı Turnuva’da Başakşehir Belediyesi takımı 10.Grup’ta Pendik Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eğitim Müdürlüğü ile grup maçlarında bir üst tura çıkma mücadelesi verecek.

Turnuva’da futbol’un yanı sıra voleybol ve masa tenisi müsabakaları da yer alıyor. Başakşehir Belediyesi ayrıca turnuva kapsamındaki 21 Mayısta başlayacak masa tenisi turnuvasında bir takımla yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35