banner25

Uysal'ın eleştiriye tahammülü yok

Makam ve mevki sahiplerinin en önemli özelliği kendilerini demokratik bir şekilde eleştiren kişileri sonuna kadar dinlemeleri gerekir. Aklı selim düşünen bir başkanın eleştiriye tahammül etmesi gerekir. Zira başkan avukatlık yapsaydı medyanın hiç ilgi alanında omazdı. Başakşehir Belediye başkanı Av.Mevlüt Uysal kendisini eleştiren sarı basın kartı sahibi gazetecileri iftara davet etmezken kendisini pohpohlayan gazetecileri el üstünde tutması manidar bulundu...

Uysal'ın eleştiriye tahammülü yok
Mevlüt Uysal'ın ruh dünyasında beni eleştiriyorsan kötü gazetecisin mantığı hakim ...
 
Gazetemiz ve haber portalımızda Başakşehir Belediye başkanı Mevlüt Uysal'ın yaptığı yanlış işlerini tarafsız bir şekilde irdeliyoruz diye basın ile alakalı yaptığı toplantılara Başakşehir'in en eski ve en etkili gazeteleri ve haber portalları olan kurumuzu etkinliklerine davet etmemesi başkanın ne kadar önyargılı olduğunu ortaya koymaktadır. 


Başakşehir Times Haber Merkezi

İlk sayısını çıkaran ve yandaş olacağı ufukta gözüken bir gazeteye hem Mevlüt başkan ilan vererek bize mesaj vermeye çalışıyor ama bizim bu tür onur kırıcı ilan ve reklamlara ihtiyacımız yok.

Okurlarımız bize sahip çıkıyorlar. Yazı yazma özgürlüğümüzü kısıtlayacak kişilerin desteğine ihtiyacımız yok.

Burada önemli olan Belediye başkanı Mevlüt Uysal'ın işi ne kadar kişiselleşitirdiğini kamuoyuna duyurmaktır.

Eleştiriye ve ortak akıla önem vermeyen bir belediye başkanımız olduğu için yakın çevresi bizimle teşriki mesaide bulundukları için sık eleyip ince dokuyabilriler.

Gazete olarak haklı olduğumuz her pltaformda sesimiz çıktığı kadar gerçekleri haykırmaya devam edeceğiz....

Mevlüt Uysal psikolojik harp dahil bir çok konuda gazetemize karşı bir savaş başlatmış durumda. Bizde başlatılan savaştan kaçmayacağız.

Tek kolumuz,tek elimiz ve tek muhabirimiz kalana kadar demokratik yollarla savaşımız devam edecektir. (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34