banner25

Özgür Karabat 3.Bölge CHP Örgütü İle Buluşuyor

CHP 'nin 30 Mart 2014 yerel yönetim seçimlerinden Başakşehir Belediye Başkan adayı olan Özgür Karabat 3.Bölge örgüt mensuplarının talebi üzerine 7 Haziran 2015 de yapılacak olan genel seçimde partisini TBMM' de temsil etmek için kolları sıvadı. Örgüt ile aday adaylık sürecindeki ilk buluşmasına binlerce kişinin katılacağı ifade edilen toplantı 27 Şubat 2015 de.

Özgür Karabat 3.Bölge CHP Örgütü İle Buluşuyor
"O hepimizin kardeşi" saloganı ile ön plana çıkan Karabat  TBMM' ne hazırlanıyor

CHP 3.bölge ilçeleri içinde ön seçimde güçlü bir şekilde çıkacağı konuşulan Mali Müşavir Özgür Karabat 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel yönetim seçimlerinde uyguladığı seçim çalışması ile parti üst düzey yönetiminin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Başakşehir Times Haber Merkezi 

Genç dinamik ve vizyon sahibi Özgür Karabat'ın şansı çok yüksek 

Halkın her kesimi ile kurduğu samimi ve içten diyaloğu ile CHP,içinde gelecek vaad eden genç bir siyasetçi olan Özgür Karabat'ın en önemli özelliklerinden birisi de emek ve hakça bölüşüm konusunda sözde değil özde bir kişilik olması örgüt içinde dikkat çeken bir özellik.

Sevenleri ve destekçileri 27 Şubat 2015'de Özgür Karabat'ı yalnız bırakmayacak

"CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı 
Özgür Karabat, 27 Şubat Cuma akşamı Saat 20:00'de Boydavet Toplantı Salonu'nda "Özgür Olma Hakkını Kullan" sloganı ile sizlerle buluşuyor.

Doğan Araslı Bulvarı No:21 Kat: 3 Esenyurt / İstanbul
(Akbank üstü - Tabela durağı)"


Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34