banner29

MHP Başakşehir Kongresini yaptı

MHP Başakşehir ilçe Başkanlığı İkitelli Eskop Atatatürk Sanmayi Sitesi konferansa salonunda kongresini yaparak mevcut ilçe başkanı emekli okul müdürü Celaleddin Aykol ile yola devam dedi.

MHP Başakşehir Kongresini yaptı
 Aykol Yaptığı konuşmada Hükümet ve terör örgütü PKK ye sert çıktı

Emekli Eğitimci Celaleddin Aykol yaptığı konuşmada Ak Parti hükümeti’nin yaptığı barış  müzakerelerini İttihat ve terakki’nin balkanlarda yaptığı hata gibi olduğunu vurgulayarak o zaman yapılan hatalardan dolayı Osmanlı balkanlar ve Rumeli’yi kaybetti.  AKP hükümeti de terör örgütü PKK.ya üz verdikçe onlarda vali atıyor,polisleri tutukluyor ve her gün bir  tehdit savurarak Tür milletine meydan okuyorlar. Siz kimsiniz ki bu millete meydan okuyorsunuz? AKP hükümeti sizi şımarttı Haziran  2015 de MHP iktidar olduğu zaman kaçacak delik arayacaksınız u… dedi.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Mehmet Osmanoğlu

TRT, AKP’nin borazanı oldu iddiası

MHP Başakşehir ilçe başkanı Celaleddin Aykol bir ülkede basın  özgür değilse orada demokrasinin olduğu söylenemez. Bu ülkede ALO Fatih’leri hepimiz biliyoruz. TRT’nin 13 tane kanalı var ayda 26 saat R.T.Eroğan’ın haberlerini yapıyor. 3 Dakika Kemal Kılıçdaroğlu’ nun ,1 dakika genel başkanımız sayın  Devlet Bahçeli ve ismini söylemek istemediğim zat içinde  bir dakika haber yapıyor.

AKP ülke kaynaklarını heba ediyor. MHP hükümette iken bazı idarecilerimizin ismi yolsuzluk olaylarına karışmıştı. Genel başkanımız Devlet Bahçeli  polisleri görevden almak ve yargı mensuplarının itibarını düşürme işi ile uğraşmak yerine arkadaşlarımıza gidin Türk yargısından aklanın ve gelin dedi. Arkadaşlarımız da yargılanarak aklanıp  geldi.

Kimse MHP’yi sindiremez. Biz Bayrak,Vatan ve millet için canımızı veririz. Çanakkale ‘de ölen ve beni Müslüman mezarlığına defnedin diyen Dimitri bizim için Türktür. Bizim Milliyetçiliğimiz kafatası milliyetçiliği değildir.

MHP Başakşehir’in yeni yönetimi

İlçe Başkanı Celaleddin  Aykol,Halil Kalkan,Elyesa Kan,Ehliman Özkaya,Uğur Şimşek, Mehmet Doğan,Mehmet Büyükçanga,Muaammer Demir,Erdal Mert,Recep Gülbahar, Mehmet Ali Karaçuha,Muhammet Demir,Murat Çelik,Hakan Mert,Bulut Yiğit,Engin Coşkun,Azam Özkan,Sinan Övcü, İsmail Öztaş, Mehmet Fatih,Pakyürek,Fatma Duman,Süleyman Cin,

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34