banner29

Küçükçekmece CHP örgütü Karabat'ı bağrına bastı

CHP İstanbul 3.Bölge milletvekili aday adayı Mali Müşavir Özgür Karabat İstanbul 3 bölge ilçelerinde ilgi görüyor.

Küçükçekmece CHP örgütü Karabat'ı bağrına bastı
Küçükçekmece CHP Örgütü'de  Özgür Kabat'ı sahiplendi

Karabat daha önce Avcılar ilçesinde,Esenyurt ilçesinde yaptığı büyük ölçekli örgüt üye toplantısının bir benzerini de Küçükçekmece ilçesi salon Asya'da yaptı.

Küçükçekmece'de  yüzlerce CHP üyesi ile buluşan Mali Müşavir milletvekili aday adayı Özgür Karabat'a Küçükçekmece ilçesin de de şahsına gösterilen ilgiden dolayı memnun  olduğunu söyledi.

Başakşehir Times Haber Merkezi 

Karabat artık sadece AKP yi kötüleyerek iktidar olma şansımız yok. Biz kendi hikayemizi ve projelerimizi halka anlatacağız. Bu  ülkede zaptedilmeyen tek yer var orası da CHP dir. Siyasette bir zorluk varsa ben o zorluğun başında olurum. Eğer bir nimet de var ise işte o zaman da en sonunda olurum.
 
Karabat "AKP GDO'lu bir Partidir" dedi

Özgür Karabat  konuşmasında "AKP'nin artık halkı ikna edeceği elinde bir şeyi kalmamıştır. Şu an pazarlamak istediği şey de yeni Osmanlıcılık fantazisidir. Halkın bu  içi boş sözlere değil,karnını çalışarak doyuracağı fabrikalara ihtiyacı var. AKP döneminde iş adamları fabrika kurarak zengin olmayı değil Hükümette alacakları ballı ihalelelerle zengin olma yoluna gitti. Eskiden milyar dolarlık zenginlerimizin sayısı sadece 6 idi.Onların içinde de Koç,Sabancı,Eczacıbaşı gibi üreterek zengin olan aileler vardı.

Şimidi ise son dönem zenginlerin içinde türeyen tam 60 tane daha milyar dolarlık iş adamımız oldu. Ama bunlar fabrika kurarak bir şey üretip ülkeye katkı yapmadan gelirlerine daha çok kazanç kazandırıp servetlerine servet katlar.


AKP yi kuran kadrolar biz zamanlar Murat 131'in arkasına Mülk Allah'ındır yazıyorlardı,şimdi ise Jeeplerinin arkasına ihaleler sağolsun yazacaklar galiba dedi

Bir çok konuda fikir beyan eden Özgür Karabat  CHP bölünmenin önünde engeldir dedi. CHP önce içindeki sol seçmenin gönlünü kazanacak projeler yamalı. Türkiye insanlarının % 70
 'i sağcıdır demek de artık doğru değil.  Sağda  defolu bir şekilde bekleyen bazı isimleri partiye dahil edilmesi seçmenimiz tarafından onaylanmıyor. Kendi partinize sahip çıkacak siyasi bir kültüre'de sahibiz.                                 
Karabat konuşmasını " Bugüne kadar bir köşede görmediğimiz işçi dostlarımız da artık CHP'nin tek başına iktidar olmasını istiyor" dedi.

Meclise gittiğim zaman da hep halk odaklı çalışacağım diyen Karabat Küçükçekmece örgütünden ciddi oy aldı.
 

Kaynak:İstanbul Times Haber Merkezi 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34