banner25

İşte Ak Parti İstanbul'un yeni kadrosu

Önümüzde ki seçimde görev yapacak olan Ak Parti İstanbul il asil yönetim kurulu üyeleri şu şekilde belirlendi...Ak Parti eski Başakşehir ilçe başkanı Ahmet Selim Köroğlu'nun il yönetimine seçilmesi Başakşehir AK Parti teşkilat mensuplarını mutlu etti.

İşte Ak Parti İstanbul'un yeni kadrosu
İşte AK Parti İstanbul'u 2023'e taşıyacak olan kadro   

80 bine yakın kişinin katıldığı AK Parti İstanbul il kongresinde seçilen 50 kişilik asil yönetim listesi  Aziz Babuşçu başkanlığında delegeden onay aldı.

Yakın süre içinde Yürütme kurulu üyelerini belirleyecek olan il Başkanı Aziz Babuşu'nun kimleri tercih edeceği de merak konusu oldu.

Listeye girmeyi bekleyip giremeyenlerde ciddi bir kırgınlık hakimken bugüne kadar parti çalışmalarında bulunmayan bazı yeni yüzlerin de listede yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Haber ihbar hattımızı arayıp sadece daha önce Metin Külünk ile birlikte bulunmalarından dolayı listeye alınmadığını iddia edenlerden, ilçesinde seçimi başka partiye kaptıran belediye başkan adaylarının il yönetimine alınmasının doğru olmadığını iddia edene kadar değişik varsayımlar öne sürenlerde var...

Başarılı bir kongreyi geride bırakan AK Parti İstanbul İl başkanı Aziz Babuşçu ve seçilen yönetim kurulu üyelerini İstanbul Times Gazetesi olarak tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

TT Arena’da Tarihi Gün

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 4. Olağan Kongresi TT Arena’da on binlerce İstanbul’lunun katılımıyla gerçekleştirildi.

İstanbul’da bir stadyumda yapılan ilk kongre olarak tarihe geçen ve muhteşem anların yaşandığı kongreye, Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte İl Başkanı Aziz Babuşcu, Bakanlar, Milletvekilleri, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl Başkanları, çeşitli ülkelerin Diplomatik Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve üyeleri ile AK Parti İstanbul Teşkilatının her kademesinden mensuplarız ve çok sayıda vatandaş kongreye katıldı.

Günün erken saatlerinde teşkilat mensuplarıyla dolmaya başlayan TT Arenadaki heyecan, mehter gösterisi ve çeşitli sahne şovlarıyla başladı.

Divan Başkanlığını Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik’in yaptığı kongrede teşkilat mensuplarına seslenen İl Başkanı Aziz Babuşcu, “İlk olarak 2 gün sonra fetih yıldönümünü idrak edeceğimiz İstanbul’u bize emanet eden, ceddimiz Fatih Sultan Mehmet’i, Akşemseddin’i, Ulubatlı Hasan’ı, fethin bütün maddi ve manevi önderlerini de bu vesile ile rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

İl Başkanı sözlerine şöyle devam etti:

İstanbul Türkiye’nin Kalbidir

 “Sevgili kardeşlerim, yol arkadaşlarım, sevgili İstanbullular; Düşündük ki, AK Partiyle İstanbul’un buluşmasına, hele de, yurtdışında bile gittiği her yerde miting kalabalıklarıyla karşılanan Genel Başkanımızla İstanbul’un kucaklaşmasına, kapalı mekanlar dar geliyor. 

Sevgili kardeşlerim, yol arkadaşlarım, her zaman bilincinde olduğumuz bir gerçek var ki; İstanbul, Türkiye’nin kalbidir. İstanbul, AK Parti davasının sembol şehridir. İstanbul, her zaman bu ülkenin siyasi kaderine yön veren en birinci, en önemli, en stratejik şehirdir. Kısacası; İstanbul’un kaderi Türkiye’nin kaderidir, İstanbul Türkiye’dir! AK Parti İstanbul teşkilatı olarak işte hep bu duyguyla, bu sorumlulukla ve bu heyecanla çalıştık. Bundan sonra da çok daha büyük hedeflere, İstanbul olduğumuz şuurunu bir saniye bile aklımızdan ve ruhumuzdan çıkarmadan hep beraber yürüyeceğiz.”

Bir Olduk Birlik Olduk Birlikte Türkiye Olduk

“AK Partililer olarak milletin içinde, milletle beraber, milletin emanetine ihanet etmeden, millete çalım atmadan ve milletin umudunu boşa çıkarmadan siyaset yapmanın, en büyük onuru olduğunu belirten İl Başkanımız, sözlerine şöyle sürdürdü: Biz bu siyaset dünyasına saraylardan, yüksek kulelerden,  plazalardan, zengin sofralarından gelmedik! Seçkinci zümrelerden, bürokratik oligarşik odaklardan, kimi zaman medyasını, kimi zaman sermaye gücünü bir namlu gibi milletin üzerine doğrultan çıkar çevrelerinden icazet alarak gelmedik !

Biz milletin bağrından koparak geldik! Biz yoksulun sofrasından, anaların gözyaşından, bacıların umudundan, çocukların sevincinden, yaşlının, dulun, yetimin feryadında pişerek, yoğrularak geldik! Biz yıllardır çevre diye küçümsenenlerin, açların, gariplerin, ezilmişlerin, itilmişlerin, tutunamamışların duasını alarak yola çıktık! Biz Pınarhisar cezaevinin şiir kokan duvarlarından azim, inanç ve kararlılık devşirerek siyaset meydanına atıldık! AK Partiyi AK Parti, bizi biz yapan, milletle kurduğumuz bu bağ, milletle kurduğumuz bu irtibattır. Milleti siyasetin nesnesi sayanlara inat, biz milleti siyasetin öznesi bildik, milletle bir olduk, beraber olduk, birlikte ağladık, birlikte güldük, yollarda beraber yürüdük, yağmurlarda beraber ıslandık. Bu ülkenin her rengini, her tonunu sevdik, kucakladık. Bir olduk, birlik olduk, birlikte Türkiye olduk.”

Çünkü Biz AK Partiyiz

İl Başkanı, “Bugün, İstanbul olarak, bir kere daha genel başkanımız ve onun ilkeleri etrafında kenetlenmenin günüdür. Bugün bir kere daha İstanbul olarak ellerimizi ve yüreklerimizi Genel Başkanımızın o sarsılmaz duruşuna lehimleme günüdür.

Hiç kuşkunuz olmasın ki, AK Parti bayrağını çok daha yükseklere hep beraber dikecek, çok daha büyük hedeflere azimle, inançla, kardeşlikle yürüyeceğiz. İnanıyoruz, başaracağız. Çünkü biz AK Partiyiz.” ifadelerini kullandı.


TT Arenadaki coşku Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişliyle doruk noktasına ulaştı. Stad içinde özel hazırlanan yolda yürüyerek TT Arana’yı dolduran İstanbulluları selamlayan Başbakanımız Erdoğan, konuşmasına İstanbul'un bütün ilçelerini, semtlerini, mahallelerini, ve bütün İstanbul’luları selamlayarak başladı.


Canım İstanbul

Konuşmasına, Şair Necip Fazıl Kısakürek'in ''Canım İstanbul'' adlı şiirinin ''Ruhumu eritip de kalıpta dondurmuşlar/Onu İstanbul diye toprağa kondurmuşlar/İçimde tüten bir şey, hava, renk, eda iklim/O benim, zaman, mekan aşıp geçmiş sevgilim/Çiçeği altın yaldız, suyu telli pulludur/Ay ve güneş, ezelden iki İstanbullu'dur/Denizle toprak, yalnız onda ermiş visale/Ve kavuşmuş rüyalar onda, onda misale/Her şafak hisarlarda oklar çıkar yayından/Hala çığlıklar gelir Topkapı Sarayı'ndan/Ana gibi yar olmaz, İstanbul gibi diyar;/Güleni şöyle dursun, ağlayanı bahtiyar.../Gecesi sümbül kokan/Türkçesi bülbül kokan/İstanbul, İstanbul...'' dizelerini okuyarak başlayan Erdoğan, ''İşte biz bu şehri böyle seviyoruz. Biz bu şehrin sokaklarını seviyoruz. Biz Boğaziçi'ni, Boğaziçi'ndeki o vapurları seviyoruz. Biz, bu şehrin kuşlarını, asırlık çınarlarını, bu şehrin kedilerini seviyoruz. Bu şehrin kulelerini, bu şehrin göğe uzanan minarelerini, biz bu şehrin ezanlarını seviyoruz. Biz bu şehrin Türkçe'sini seviyoruz, biz bu şehrin tüm dillerini, tüm renklerini, havasını, suyunu seviyoruz.” dedi.

Muhatabımız Millet

Erdoğan muhatabının millet olduğunu ve millete seslendiğini belirterek,  ''Uludere olayı üzerinden, Türkiye'de bir istismar siyaseti, bir istismar kampanyası yürütülüyor. Şunu da buradan açık açık söylüyorum. Uludere üzerinden yürütülen kampanya, sadece ulusal değil, uluslararası bir karalama kampanyasıdır. Bu uluslararası karalama, uluslararası istismar kampanyasının içinde, PKK terör örgütü var, BDP var, CHP var, bir de belli medya kuruluşları var.

Uludere'de hepimizi üzen bir hata yapılmıştır. Bakın, olay sınırımızın dışında olduğu halde, bu kişiler terör bölgesinde bulundukları ve yasal olmayan bir iş yaptıkları halde, hataen vurulan bu insanlar konusunda devlet yapması gereken neyse hepsini yapmaktadır. Bugüne kadar sıkıntılarına çare olmak üzere girişimler yapıldı, aileler en üst düzeyde ziyaret edildi.'' ifadelerini kullandı.


Mekanları Cennet Olsun

Bundan 52 yıl önce, 27 Mayıs 1960'ta, milletin oylarıyla işbaşına gelmiş, millete hizmetkar olmuş, milletin sevdalısı olmuş merhum Adnan Menderes'in başında bulunduğu hükümetin devrildiğini, ardından da Menderes ve arkadaşlarının idam edildiğini hatırlatan Erdoğan, şunları söyledi:  ''Kendisini buradan rahmetle yad ediyorum. 

Eşi merhum Berin Menderes'i, oğulları Yüksel ve Mutlu Menderes'i, yakın zamanda kaybettiğimiz bir diğer oğlu, değerli kardeşimiz, arkadaşımız Aydın Menderes'i rahmetle yad ediyorum. Merhum Hasan Polatkan ve eşine, merhum Fatin Rüştü Zorlu ve eşine, o döneme emek vermiş, millete hizmetkarlık yapmış, zulme, mağduriyete uğramış olanlara Allah'tan rahmet niyaz ediyorum. Yine bugün, burada, bu il kongremizle, 27 Mayıs'ın tam aksine, Türkiye tarihinin en muhteşem yıl dönümünü, bir çağı kapatıp, yeni bir çağı açan, 29 Mayıs 1453, İstanbul'un fetih yıl dönümünü kutluyoruz. Fatih Sultan Mehmed ve onun askerlerini, Akşemsettin'i, Molla Gürani'yi, Molla Hüsrev'i, Ulubatlı Hasan'ı, onlar gibi nice yiğit, nice kahraman, nice alim insanı rahmetle, minnetle yad ediyoruz. Allah, onlardan razı olsun, inşallah mekanları cennet olsun.'' 


Onlara Benzemeyeceğiz

Siyasete başladığı andan itibaren, il başkanlığı ve büyükşehir belediye başkanlığı yaptığı dönemdeki yol arkadaşlarıyla AK Parti'yi birlikte kurduğunu, millete hizmet yolunda birlikte yürüdüğü arkadaşlarının 4. AK Parti İstanbul İl Kongresi'nde yer aldığını anlatan Erdoğan, ''Partilerinin büyük kongrelerinde, küçük salonları dahi dolduramayanlar bizleri kıskanacaktır. İl kongrelerinde, havalarda sandalyelerin uçuştuğu, yumrukların konuştuğu partiler bizleri kıskanacaktır.

İşte onun için Rabb'ime niyazım şudur; bir olduk, birlik olduk, birlikte Türkiye olduk. Rabb'im nazardan saklasın diyorum, Maşallah diyorum, Maazallah diyorum. Hiçbir zaman onlara benzemedik, Allah'ın izniyle bundan sonra da onlara benzemeyeceğiz. Kibir, gurur, böbürlenme, tepeden bakma Allah'ın izniyle bizim yanımıza, bizim partimize, teşkilatımıza asla yanaşamayacak.'' şeklinde konuştu. 

İstanbul için, 12 Haziran öncesi açıkladıkları büyük projelere yönelik çalışmaları başlattıklarını kaydeden Erdoğan, bunların hemen kazmayla, kürekle, iş makinesiyle başlatılamayacağını, hazırlık safhaları, etütleri, fizibiliteleri, etki analizleri gerektirdiğini vurguladı.

İstanbul Projelerimiz Devam Ediyor

“Erdoğan, projelerin hazırlık safhalarının ilerlediğini belirterek, ''Kanal İstanbul devam ediyor ve inşallah bu yıl içerisinde onun adımını atıyoruz. 'Adalar', 'İstanbul'a 2 Şehir' dedik. Avrupa yakasında, Anadolu yakasında... Projelerimizin hazırlık çalışmaları devam ediyor. İstanbul İkitelli'de Şehir Hastanesi demiştik, Şehir Hastanesi'nin nihai teklifleri alındı, çalışmaları, değerlendirmeler devam ediyor. Sahibi belli olacak ve temeli atılacak. İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi demiştik. 

Milli Savunma Bakanlığı kullanımında olan arazinin Sağlık Bakanlığı'na tahsisi tamamlandıktan sonra onun da çalışması başlıyor. Taksim Meydan Projesi demiştik. Bu projenin 1. etabının ihale işlemleri devam ediyor. Ağustos ayında işe başlayacak, inşallah projesini, yani yazım çizim işini 8 ayda tamamlayacağız. Taksim Meydan Projesi sırasında yoğun trafiği aksatmamak için gerekli trafik sirkülasyon planları hazırlandı.”


Erdoğan, konuşmasını kongreye katılanları ayağa kalkmaya davet ederek, katılımcıların da eşlik etmesiyle ''Beraber yürüdük biz bu yollarda/Beraber ıslandık yağan yağmurda/Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda, bana her şey sizi hatırlatıyor'' sözleriyle bitirdi.

AK Parti İstanbul İl Teşkilatının muhteşem organizasyon ve katılımıyla bir bayram havasında geçen kongre sonunda, Aziz Babuşcu yeniden AK Parti İstanbul İl Başkanı seçildi.

Aziz Babuşcu başkanlığındaki AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

 
4.OLAĞAN KONGRE İL ASİL YÖNETİM LİSTESİ
       
SN.    GÖREVİ                                 ADI ve SOYADI    
   

1    İL BAŞKANI                                 AZİZ BABUŞCU       
2    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ABDULLAH GÜLER       
3    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ABDURRAHMAN DURSUN       
4    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    AHMET BİLAL KIYMAZ       
5    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    AHMET CİN       
6    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    AHMET SELİM KÖROĞLU       
7    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ALİ ZEKİ KARADENİZ       
8    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ARZU AKALIN       
9    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    AYSUN ÇELİKER       
10    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    BEHİYE EKER ALBAYRAK       
11    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    BİLAL TOPÇU       
12    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    CELAL ERDOĞAN       
13    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    CİHAN ÖZTUNÇ       
14    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    COŞKUN ÖZDEN       
15    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ENGİN GÜVENÇ       
16    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    EROL ADAYILMAZ       
17    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    FARUK BİLAL ŞENER       
18    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    FARUK GÖKKUŞ       
19    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    FATMA BETÜL SAYAN       
20    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    FETİ AHMET BALİN       
21    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HABİBE ÇİFTÇİOĞLU       
22    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HALİS DALKILIÇ       
23    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HASAN SAKIZ       
24    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HAYDAR ALİ YILDIZ       
25    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    KENAN DANIŞMAN       
26    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    KÜBRA GÜLAL       
27    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    LEMAN AKSAY       
28    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MELTEM GÜRLER GÖKSEL       
29    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MÜZEMMİL HEVADPAL       
30    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ÖMER SEYFİ AKTÜLÜN       
31    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ÖZLEM ÖZTEKİN VURAL       
32    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    PERİHAN PAKSOY       
33    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SEDAT ECİN       
34    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SELİM TEMURCİ       
35    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SERKAN BAYRAM       
36    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SERKAN DURAN       
37    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ŞEBNEM KOCAKELÇİ       
38    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ŞENOL CENGİZ       
39    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ŞEREF SEZGİN       
40    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ŞEVKİ ŞAR       
41    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ŞEYMA DÖĞÜCÜ       
42    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    TEMEL BAŞALAN       
43    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    TİMUÇİN OĞUZ       
44    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE       
45    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    YAVUZ DEĞİRMENCİ       
46    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    YILDIZ KONAL SÜSLÜ       
47    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    YILDIZ SEFERİNOĞLU       
48    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    YUSUF ULUTAŞ       
49    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU       
50    İL ASİL YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ZEKİYE ÇAPAN     
  
4.OLAĞAN KONGRE İL YEDEK YÖNETİM LİSTESİ       

SN.    GÖREVİ                                     ADI ve SOYADI        

1    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ERKAN KANDEMİR       
2    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SEDAT ÖZDEMİR       
3    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    İDRİS TOPDAĞ       
4    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SELİM ŞAHİN       
5    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    NAGİHAN UYUMAZ       
6    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    YASİR ÇELİK       
7    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ALİ YUMAKOĞULLARI       
8    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    RIDVAN DURMAZ       
9    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    EMİNE KARACA       
10    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ   MEHMET YILDIZ       
11    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    CEM KUSEYRİ       
12    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HASAN KILIÇ       
13    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HASAN ÖZCAN KORHAN       
14    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ABDÜLKADİR ÇOLAK       
15    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    TUĞBA ÖZDEK       
16    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    METİN KİLİK       
17    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ENGİN MEYDAN       
18    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MEHMET UMUR       
19    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    RANA KAHRAMAN       
20    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    UFUK GÜNEŞ       
21    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MUTLU BOZKURT       
22    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    TÜLAY KALAV       
23    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HACI DURSUN BOZO       
24    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SERKAN HASER       
25    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    GÜRKAN İZZET PAKSOY       
26    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SEBAHATTİN ÖZTEKİN       
27    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    UFUK ÖZDEMİR       
28    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    SERDAR GÜMÜŞ       
29    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    HAYRUNNİSA AVCI       
30    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ÖMER FARUK BESLİ       
31    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    FERHAT SAKALLI       
32    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    RABİYA DEMİR       
33    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    NEVZAT DEMİRÖZ       
34    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    O.BATURHAN DURSUN       
35    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MANSUR IŞIK       
36    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    AHMET KAAN       
37    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ÜZEYİR IŞIK       
38    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    TÜLİN SAYIN       
39    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    İBRAHİM BOZKURT       
40    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    YASEMİN KENAROĞLU       
41    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ZEYNEL ABİDİN OKUL       
42    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    AHMET ÜMİT ŞAHİN       
43    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    PINAR AKIN       
44    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    NİLÜFER SUNER       
45    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    CENGİZ BAYINDIR       
46    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MELEK ŞİMŞEK       
47    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    GÜLCAN ERTEKİN       
48    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    MUSTAFA NECATİ IŞIK       
49    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    UĞUR GÜVEN       
50    İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ    ERDAL YILMAZ

İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34