banner29

CHP Başakşehir aday adaylarını tanıttı

CHP Başakşehir ilçe başkanlığı İkitelli ESKOP Sanayi Sitesi Atatürk Kültür Merkezinde ilçede ikamet eden 3.bölge aday adayları için tanıtım programı yaptı.

CHP Başakşehir aday adaylarını tanıttı
Açılış konuşması ilçe sekreteri  Duran Bozkurt'tan

Toplantının açılış konuşmasını CHP Başakşehir ilçe sekreteri Duran Bozkurt yaptı. Bozkurt'un ön seçimde dikkat edilmesi gereken kuralları kısa,özlü ve anlaşılır bir şekilde anlatması parti örgütünü memnun etti.

CHP Başakşehir ilçe başkanı Kazım Özeren birlik ve beraberlin içinde 7 Haziran seçimine hazırlananalım        
Özgür Karabat't
an sonra CHP Başakşehir ilçe başkanı olarak atanan ve daha sonra kongrede güven tazeleyen sanayici iş adamı Kazım Özeren ilçe örgütünün birlik içinde yönetmesini başardığı için örgütün sevgisini kazanmış durumda. Özeren'de aday adayları kendisini tanıtmadan önce uyulması gereken kuralları anlattı ve her adaya 2 şer dakikalık konuşma hakkı verilmesi için salondaki katılımcılara  2 şer dakika  uygun mu oylaması yaptı. Çoğunluk süre makul dedikten sonra eşit bir şekilde herkese bu süreyi vermesi takdir topladı.                                                     
  

Dikkat çeken aday adayları vardı ...

Eski DİSK başkanı ve parlamenter Rıdvan Budak, CHP 30 Mart 2014 Başakşehir Belediye başkan adayı mali müşavir Özgür Karabat, CHP Başakşehir 29 Mart 2009 belediye başkan adayı sanayici iş adamı Mehmet Kaban,Utku Öztürk,   İsmail Çelebi, Evrim Solmaz Decker, başta olmak çok sayıda aday adayı kendisini tanıtma imkanı buldu.

Başakşehir Times Haber Merkezi 

İşçi tulumu ile toplantıya katılan ilaç fabrikası işçisi Tokçay Kaya tanıtım toplantısına renk kattı

Toplantı öncesi çalıştığı ilaç fabrikasının  iş tulumu ile kendi el ilanını dağıtan işçi Tokçay Kaya 2 dakikalık süre içinde kürsüde işçilerin ihmal edilmemei gerektiğini ifada eden kısa bir konuşma yaptı. Özgür Karabat,Mehmet Kaban ve Rıdvan budak gibi CHP içinde önemli işlere imza atan aday adaylarına 2 şer dakika yetmez iken  diğer adayların çoğuna özet olarak kendilerini tanıtmaları için ayrılan 2 dakikalık süre yetti. 

Saat 11.30 da başlayan program saat 16.00 da sona erdi.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34