banner25

CHP Başakşehir 2014 ' e Odaklandı

CHP Başakşehir ilçe örgütü her ayın 2.Cumartesi akşamı Tümsan ilçe binasında yaptıkları örgüt toplantısının bu haftaki gündemi seçmen analizleri ve demografik yapı çalışması masaya yatırıldı...

CHP Başakşehir 2014 ' e Odaklandı

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe örgütü İstanbul ilçeleri içinde örnek olacak çalışmalara imza atıyor.

 

Geçen hafta İstanbul’un 39 ilçesinde yapılan delege seçimlerinde bir çok ilçede kavga ve antidemokratik uygulamalar olurken Başakşhir ilçe örgütü mahallerde demokratik delege listeleri yapıp birlik ve beraberlik içinde delege seçimini tamamlamıştı.

 

Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber

 

Her ayın ikinci Cumartesi akşamı Tümsan ilçe merkezinde örgüt odaklı yaptıkları toplantıların bu haftaki konusu ise  200 bin’e yakın seçmen ile alakalı hazırladıkları tablolar ışığında ile örgüt mensupları ile fikir alışverişi yapmak için bir araya geldiler.

 

Karabat Hükümeti suçladı

 

Yaptığı çalışmalar ile rakip partilerin bile takdirini toplamasını bilen CHP.Başakşehir ilçe başkanı Özgür Karabat örgüt içi toplantı öncesi yaptığı konuşma da hükümetin Suriye,Irak, MİT ve yargı arasında son günlerde cereyan eden olaylar konusunda süreci iyi yönetemediğini iddia ederek Ak Parti iktidarını eleştirdi.

 

Karabat’ın açılış konuşmasından sonra CHP.li kadınların uzun ve titiz bir şekilde hazırladıkları seçmen grafikleri ve demografik yapılar ile alakalı tabloları slayt eşliğinde örgüt mensuplarına aktardılar.

 

Örgüt İnanmış

 

Gençlik kollarından, kadın kollarına, ana kademden meclis üyelerine kadar CHP.Başakşehir ilçe örgütü 2014 seçimlerinde örgüt ile barışık bir aday ile seçime girmeleri halinde kesinlikle belediye başkanlığını alacaklarına inanmış durumdalar.

 

Yapılan örgüt toplantılarında salonda oturacak yerin kalmaması örgütün 2014 seçimlerine şimdiden asıldığını ortaya koyuyor.

 

Karabat’ın her kes ile iyi ilişikler içinde olması CHP örgütünü 2014 seçimleri için şimdiden  umutlandırmış durumda.

 

İktidar partisi bile son bir yıldır basın ile hiçbir araya gelmezken CHP.Başakşehir ilçe Başkanı Karabat’ın her hafta basın’ı ayrı bir etkinliğe davet ederek çalışmalarını kamuoyu ile

paylaşması ilçe siyasetin, takip edenleri kıskandırıyor.

 

Tümsan II ilçe binasında yapılan örgüt için seçmen profillerini değerlendirme toplantısı iki saat devam etti. Toplantı sonunda sorulan sorularla örgüt mensupları bilgilerini tazeleyerek dağıldılar.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34