banner25

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

AK Parti Başakşehir İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına İstanbul Çevre ve Şehircilik İl müdürü Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar katıldı.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜNDEN ZİYARET
İlçe başkanı Ayhan Özgürel tarafından partiye davet edilen Birpınar İstanbul Çevre, mimari ve kentsel dönüşümü hakkında bilgi verdi.

Yaşanabilir ve güvenilir evlerde yaşam sloganını benimseyen bakanlığımız, halkımıza hizmet etmeyi ilke edinmiştir.  Kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde mecliste yasal düzenlemenin tamamlanma aşamasında olduğunu söyleyen  Birpınar , vatandaşların hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceğini, aynı zamanda rant devşirmeyi amaç edinenlere de müsaade etmeyeceklerini söyledi. Kentsel dönüşüm projesinin zor bir çalışma olduğunu dillendirenBirpınar , vatandaşlardan yardım ve anlayış ricasında bulunacaklarını söyledi.

İstanbul’un deprem riski altında olduğunu ve binaların buna hazır olmadığını vurgulayan  Birpınar , daha sonra yönetim kurulu üyelerinin sorularını cevapladı. İlçe Başkanı Özgürel, deprem ve buna bağlı olarak halkımızın can güvenliği önemini vurgulamasından sonra İstanbul Çevre ve Şehircilik İl müdürü Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar'e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35