banner32

Ahmet Selim Köroğlu Ak Parti 3.Bölge Aday adayı

Ak Parti Başakşehir Kurucu ilçe başkanı ve bir önceki dönem il yönetim kurulu üyesi tecrübeli siyasetçi Ahmet Selim Köroğlu Ak Parti'den İstanbul 3.Bölge Milletvekili aday adayı oldu. 1 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan temayül yoklamasında yüksek oy alacağı konuşulan Köroğlu'nun seçilebilecek bir yerden aday gösterilmesi bekleniyor.

Ahmet Selim Köroğlu Ak Parti 3.Bölge Aday adayı
 Halkın içinde bir siyasetçi ola Ahmet Selim Köroğlu bu sefer TBMM.ne gidecek gibi görünüyor

12 Haziran 2011'de yapılan genel seçimler öncesinde de aday adayı olan Köroğlu temayülde en yüksek oyu alan adaylar içinde yer almasına rağmen adaylık kısmet olamamıştı. Aday olamadığı için küsüp kendi köşesine çekilmeyen tecrübeli siyasetçi İstanbul İl SKM.nin verdiği her türlü görevi aday olanlardan daha fazla yaparak  teşkilatçılığını ortaya koymuştu.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber 

Bu sefer şansı yüksek görülen adaylar içinde yer alan Ahmet Selim Köroğlu'nun TBMM.ne gideceği Ak Parti Kulislerinde konuşulur oldu.

1 Mart 2015 de yapılacak olan temayül yoklamasında  en çok oy alacak olan adaylar içinde ismi geçen Ahmet Selim Köroğlu'na İstanbul Times Yayın Grubu olarak biz de başarılar dileriz.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35