banner29

Şahintepelilerden Emniyete baskın

Şahintepe Mahallesi eşrafından 45 kişilik kalabalık bir grup mahalle muhtarı öncülüğünde Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Başakşehir polislerimizin polis gününü kutladılar.

Şahintepelilerden Emniyete baskın
Şahintepeli vatandaşlarımızı makamında kabul eden İlçe Emniyet Müdürü, huzur ve güvenliğin sağlanmasında onları mahallenin fahri polisleri ilan etti.
Başakşehir Times Haber Merkezi

Şahintepe mahallesi muhtarı Erol ÇAPAN beraberindeki 45 kişilik Şahintepe Eşrafıyla birlikte Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Emniyet Teşkilatımızın 167. Kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm polislerimizin polis gününü kutladılar. Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünün misafirperverliğiyle karşılanan kalabalık grup İlçe Emniyet Müdürü Ekrem GÜNEYİSİ tarafından makamında kabul edildi.
Bu mutlu günümüzde yanımızda olan Şahintepe eşrafına teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Ekrem GÜNEYİSİ, huzur ve güvenliğin sağlanması, kötülerin ve kötülüklerin önlenmesinde onları mahallenin fahri polisleri ilan ederek destek ve katkılarını istedi. 
Öneri, sorun, şikâyet ve taleplerini ilk elden İlçe Emniyet Müdürüne iletme fırsatı bulan mahalle eşrafı başta Şahintepe Mahallesi olmak üzere tüm Başakşehirin huzur ve güvenliğini sağlayan fedakâr polislerimize minnet ve teşekkürlerini bildirdiler. Emniyet Müdürlüğü binasını da gezerek MOBESE merkezi ve çalışmaları hakkında bilgi alan Şahintepeli vatandaşlarımıza çay ve meşrubat ikramının yanında bazı hediyeler takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34