banner29

Karabat Şahintepe'de karanfil dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe belediye başkan adayı Mali Müşavir Özür Karabat ve parti teşkilatının Şahintepe Mahallesinde yaptıkları karanfilli sevgi yürüyüşü gövde gösterisine döndü.CHP Başakşehir İlçe başkanı Kazım Özeren ve meclis üyesi adaylarının yoğun katılım gösterdiği sevgi yürüyüşü saatlerce sürdü.

Karabat Şahintepe'de karanfil dağıttı
Şahintepe Sonevlerde  başlayan sevgi yürüyüşü saatlerce sürdü  

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir ilçe belediye başkan adayı Özgür Karabat,İlçe başkanı Kazım Özeren,eski milletvekili ve DİSK başkanı Rıdvan Budak ve Özgür Karabat'ın eşi Dilek Karabat'ın katıldığı Şahintepe sevgi yürüyüşü adeta CHP'nin gövde gösterisine dödü.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber -Merve Saraç 

Sevgi yürüyüşünün yapıldığı sokak ve cadelerde aşağı inemeyen mahalle sakinlerinin alkışlarla destek verdiği Özgür Karabat ve ekibi kendilerine karşı gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnun kaldılar.

Mehmet Kaya adındaki vatandaş şunları söyledi

"Başakşehir ilçe olunca şimdiki belediye başkanımız bizlere imar başta olmak üzere diğer sorunlatımızın çözüleceğini ifgade ederek bizden oy istemişti.Biz de yeni bir ilçe yeni bir başkan sorunlarımız çözer diye oy verdik.Ancak başkanımız imarımızı çözmediği gibi bizlere sağlıklı bir bilgide vermedi. Bize verdiği sözünü yerine getirmeyen Mevcut başkanımız Mevlüt Uysal'a oy vermeyeceğim. CHP adayı Özgür Karabat 'a oy vereceğim inşallah o bizim sorunları çözer" dedi.

Hatice Yılmaz 30 Martta başkanımız Özgür Karabat 

Şahintepe Sonevlerde İkamet eden ev hanımı Hatice Yılmaz önceki seçimde başka bir partiye oy verdiği ifade ederek içimde bir his Özgür Karabat'ın bizi daha anlayacağını söylüyor. Biz Ak Partinin imar sorunumuzu çözemeyen Mevlüt Uysal'ı aday göstermeyeceğini düşünüyorduk. Ancak düşüncemizin tersine yine eski adayı gösterdiler. Bizim de elimizde olan tek şey 30 Mart 2014'de oyumuzu başkanlığa en yakın kişi olan CHP adayı Özgür Karabat'a vermek kalıyor "dedi.

"O hepimizin kardeşi" sözü çok anlamlı ve samimi 

Şahintepe de esnaflık yapan ve adının açıklanmasını istemeyen bir vatandaş Özgür Karabat toplumun her kesimi ile güzel bir iletişim kurmuş durumda.Benim dikkatimi çeken en önmeli şey  Özgür Karabat'ın "O hepimizin kadeşi" sloganı ile herkesi kucaklayacağı izlenimi bende hakim bu yüzden de desteğimiz onunla olacak" dedi.

İstanbul Times ve Başakşehir Times Gazetelerinin takip ettiği CHP Başakşehir ilçe başkanlığı Şahintepeli vatandaşlara yapılan  sevgi yürüyüşü çok verimli ve anlamlı bir sekilde son buldu.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34