banner25

CHP’li gençler’e yeni katılım oldu

CHP Başakşehir gençlik kolları Şahintepe Bahçe restorantta kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

CHP’li gençler’e yeni katılım oldu
CHP'li gençler boş durmuyor 
 
Katılımcılara ilk konuşmayı CHP Başakşehir gençlik kolları başkanı Aşkın Tuna yaptı. Tuna her geçen gün diğer partilerde siyaset yapan bir çok arkadaşımız bize katılarak gücümüze güç katıyorlar dedi.

Başakehir Times Haber Merkezi / Özel  Haber
 
Daha sonra ilçe başkanı Özgür Karabat’da gençlere yönelik etkili bir konuşma yaparak AKP ile baş edebilmek için herkesin gücünü CHP çatısı altında bir araya getirmesini istedi.
 
Daha sonra CHP İstanbul üçüncü bölge milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ve Süleyman Çelebi’de birer konuşma yaptı. Çelebi gençlerin biz Mustafa Kemal’in askerleriyiz diyerek slogan atmaları karşısında gençlere Mustafa Kemal siyasete girdiği zaman askeri üniformasını çıkardı. Bunun yerine biz Mustafa Kemal’in yoldaşlarıyız diyelim diyen eski DİSK başkanı Süleyman Çelebi’nin bu isteğinden sonra gençler bu seferde Mustafa Kemal’in yoldaşlarıyız dediler.
 
Son konuşmaya CHP İstanbul il gençlik kolları başkanı Ali Gökçek yaptım, Gökçek’te konuşmasında bir ülkenin yönetimine gençler ve kadınlar siyasette mutlaka etkin olmalıdır dedi.
 
Kimler katılmıştı ?
 
CHP İstanbul Milletvekilleri Ferit Mevlüt Aslanoğlu,Süleyman Çelebi,Özgür Karabat, CHP İstanbul il gençlik kolları başkanı Ali Gökçek,Başaşehir ilçe gençlik kolları başkanı Aşkın Tuna, Şahintepe Mahalle muhtarı Erol Çapan, CHP Başakşehir meclis üyeleri Bektaş Ulusan, Abdülhadi Akmungan,Ayhan Geygel, Kazım Özeren, CHP Başakşehir ilçe yönetim kurulu üyeleri Hayrettin Özbakır, Mehtap Albayrak,Nizamettin Kümenç, Av.Hasan Özgür Parmaksız,Emine Akaya, başta olmak üzere çok sayıda partili 150 dolayında genci kahvaltıda yalnız bırakmadı.
 
Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34