banner29

Avrasya onkoloji konseyi toplandı

Özel sağlık kuruluşları içinde ilk onkoloji bölümü kuran Avrasya Hospital bu konuda teşhis ve tedavi yöntemleri ile alakalı her gün kendini geliştirerek alanında aranılan bir sağlık kuruluşu olmuş durumda...

İstanbul Times Gazetesi olarak her Çarşamba günü ayrı bir vaka üzerinde durum değerlendirmesi yapan Avrasya Hospital doktorlarını yaptıpı toplantıyı  baştan sona izledik ve kamera kayıtları ile de çekimini yaptık.
 
Avrasya Hospital’in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Op.Dr.Hüseyin Urlu’nun da katıldığı Onkoloji Konseyi toplantısında Doç.Dr.Mahmut İlhan,Dr.Başhekim Türkan Uslu, Başhekim yardımcısı Dr.Ali Güven Akıncı, Dr.Banu Altoparlak, patoloji uzmanı Dr.Nilgin Demirbağ, Dr.Coşkun Görmez,Dr.Hasan Lice,Dr.Ahmet Al, Başhemşire Gülay Aziret ‘in katıldığı toplantıda her hekim kendi konusu ile ilgili bilgileri meslektaşlarına aktardı.
 
Başakşehirtimes Times Haber Merkezi / Özel Haber

Kendi konularında uzman doktorların dev ekranda yansıtılan kanser hastasının durumu ile alakalı görüşlerini ifade ederken gösterdikleri dikkat görülmeye değerdi.

Burada birinci amaç hastalara şifa vermek olduğu ilk bakışta kendini hissetiriyordu. hekimler hastaları için en doğru teşhisi ve tedavi yöntemini bulmak için fikir alış verişi yaptıkları toplantıda bilimsel bilgilerini ortaya koymaları muhteşemdi.
 
Başhekim Dr.Türkan Uslu Onkoloji Konsey toplantısı bittikten sonra gazetemize şunları söyledi “Avrasya Hospital olarak sürekli teknoloji ve konusunda uzman hekim arkadaşlarımız ile kendimizi yeniliyoruz.
 
Ek binamız hizmete girdikten sonra aramıza çok değerli hekimler katıldı. Medikal malzeme konusunda da bir üst modelleri için hastanemizin idarecileri ciddi manada çok yüksek bedeller ödeyerek aletlerin bir üst modelini hastande hizmete sundular.

Dr.Türkan Uslu , Avrasya Hospital olarak amacımız hastalarımıza en doğru teşhis ve tedavi ile yardım etmektir” dedi.
 
Hastanenin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Opr.Dr.Hüseyin Urlu her şey hastalarımız için dedi
 
Op.Dr.Hüseyin Urlu ABD.ve sağlık sistemi gelişmiş bir çok ülkede uygulanan  değişik branştaki hekimlerin bilgi birikimlerini bir araya getirerek hastaya en doğru teşhis ve tedaviyi uygulamak adına bir çok branşta hizmet veren doktorların özellik arz eden hastaları için aynı masa etrafında toplanarak fikir alışverişi yapmalarını biz de Türkiye ‘de ilk uygulayan sağlık kurularının öncüleri içindeyiz dedi.

Dr.Urlu Avrasya Hospital olarak sürekli kendimizi geliştirmek ve ilerlemek istiyoruz. Bu başarılı çalışmalarımızdan dolayı da eskiden hastalarımız tedavi için yurt dışına giderken bugün tam tersi olarak dünyanın bir çok ülkesinden hastanemize gelen hastaları görünce ülkemiz adına seviniyorum dedi.

 
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35