banner25

Okurlarımızdan biray af dilyıruz

 Okurlarımızdan bir ay af diliyoruz
Başakşehir Belediye başkanı Mevlüt Uysal’ın eksik beşeri münasebetleri  nedeni ile her gün bir çok yerde şikayet mailleri alıyoruz. 
Ramazan’ın biri ile Bayramın dördüncü gününe kadar mümkün mertebe çok bariz bir şekilde başkan ile alakalı ülke gündemini işgal edecek bir gelişme olmadığı sürece  Sayın Mevlüt Uysal ile alakalı olumsuz haber yapmama kararı aldık.
Başakşehir güzel ilçe
İstanbul’un 39 ilçesi ile haşir neşiriz. Başakşehir ilçesi yaşadığım yer olması bakımından buranın üzerimdeki yeri diğer ilçelere göre biraz daha farklı. Mevlüt Uysal’ın beşeri münasebetler konusunda bir takım hata ve eksiklikleri olsa da ilçe için güzel çalışmalar yaptığının da hakkını veriyoruz. Biz hiç bir zaman Başkan Uysal’ın yaptığı her şey kötüdür demedik.
Başkan zaman zaman eleştirilerimizi dikkate alarak güzel işlerde yaptı. Mesela geçen sene yaptığımız haberde  ilçenin Havaalanı istikametindeki giriş kapısı çok hoş değil demiştik. Başkan sağ olsun kısa süre içinde bir çalışma yaparak burayı çok güzel bir hale getirdi. 
Gül İnşaat ile yolun ortasına yapılan Soffa Başakşehir projesi de çok kötü bunu da söyledik.
Mevlüt Uysal’ın Başaklehir’de ramazan güzel geçsin diyerek üç ayrı noktada etkinlik tertip etmiş.
Ramazan ayında  www.istanbultimes.tv Başakşehir’de ciddi yayınlar yapacak. 
Soracağı sorulardan bir kaç tanesi şu olacak;
Başakşehir  Belediyesinin hizmetlerinden memnun musunuz ?
Başakşehir denince aklınıza ne geliyor ?
Mevlüt Uysal yeniden  aday  olursa oy verir misiniz ? sorusunun cevabı bulunmaya çalışacak arkadaşlarımız.
Ramazan barış ve kardeşlik ayıdır. Elimizden geldiği kadar kimseyi kırmamaya çalışacağız. Aynı şekilde başkanın da  kendi menfaati için kırıcı konuşmaları en azında Ramazan ayında bırakmasını dilerim. Bu istek benim için değil sayın bakanın kendi Selami içindir.
Tüm okurlarım başta olmak üzere oruç tutacak herkesin oruçlarının şimdiden ALLAH indine kabul  olmasını dilerim.
Başakşehir Times / Hüseyin Çetiner 
YORUM EKLE

banner34

banner35