banner25

Kıraç'tan BKSM'de Muhteşem Konser

Türk müziğinin, önemli isimlerinden Kıraç, Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde (BKSM) sevenleriyle buluştu.

Kıraç'tan BKSM'de Muhteşem Konser
Unutulmayan beste ve yorumlarıyla, farklı tarzıylaTürk müziğinde kendine has bir yer edinen Kıraç, kültür ve sanatın buluşma noktası Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde verdiği konserle, müzikseverleri mest etti.
Açıldığı günden bu yana ülkemiz ve dünya müziğinin en prestijli sanatçılarına ve birbirinden güzel tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM) bu defa ödüllü sanatçı Kıraç’ın konserine ev sahipliği yaptı.

Kıraç: "Çok güzel sahne, çok güzel kulis ve çok güzel seyirci"
Konserden önce görüşlerini aktaran Kıraç ,Başakşehir Belediyesi’ne, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’ni kazandırdığı için teşekkürlerini sundu. Kıraç BKSM ‘nin salonunun kulisini çok beğendiğini belirterek, Bahçeşehir’in seyircisinin çok güzel olduğunu vurguladı.

Bahçeşehir’de 1500 Kişilik Koro
Müzik kariyerine birbiri ardına gelen albümlerle başlayan ve dizi müzikleri ile müzik hayatına devam eden Kıraç’ı sevenleri Bahçeşehir’de yalnız bırakmadı. İstanbul’un pek çok noktasından Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’ne gelen müzikseverlerin yoğun ilgisi dikkat çekerken, 1500’ün üzerinde seyirci Kıraç’ın gönüllü vokalisti oldu, şarkılarını hep bir ağızdan söylediler.
“Endamın Yeter”, " Gönül", " Kan ve Gül", " Yalan" gibi unutulmaz klasiklerine konser içerisinde yer veren Kıraç, eskimeyen şarkıları ve son dönem çalışmalarından oluşan bir seçki ile sanatseverlere benzersiz bir şölen yaşattı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35