banner29

Başakşehir Bilgievleri’nde yazın tadı bambaşka

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri'nin, yoğun ders temposundan yorgun düşen öğrencilerin tatilini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğu yaz etkinlikleri programı tüm hızıyla devam ediyor.

Başakşehir  Bilgievleri’nde yazın tadı bambaşka
Gezilerden turnuvalara, yarışmalardan  kulüp çalışmalarına kadar çeşitli aktivitelerle dolu; heyecanlı, eğlenceli ve coşkulu faaliyetlere katılmanın keyfini çıkaran öğrenciler; Futbol, voleybol gibi sportif etkinliklerin yanı sıra satranç, jenga, koridor, tabu, gibi bilişsel ve zihinsel gelişime katkıda bulunan oyunları oynayarak keyifli bir tatil geçirme şansı da  yakalıyorlar.

Başakşehir Times Haber Merkezi

Hızlı düşün Hem Eğlen, Hem Öğren

Yaz etkinlik programlarında çocukların hızlı düşünebilme ve düzgün ifadeler kurabilmesine katkı sağlayacak kelime oyunları ve bilgi yarışmaları da düzenleniyor. Öğrenciler tam donanımlı bilgisayarlı dersliklerinde, gözetmen eşliğinde  eğitici bilgisayar oyunları oynayarak eğlence ve bilgiyi bir arada bulabiliyor .

Aileler ve çocuklar piknikte bir arada

Öğrencilerin vazgeçemediği bir diğer etkinlik ise piknikler olurken Başakşehir Belediyesi  Şamlar Tabiat Parkı'nda gerçekleştirilen pikniklerde öğrenciler aileleri ile birlikte bir arada bulunmanın  sevincini yaşıyor. Piknikte yapılan birbirinden farklı ve eğlenceli yarışmalarla da keyifli anlar geçiriyorlar.

kaynak : İstabul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34