banner25

Başakşehir 'de 10 numara hizmet

Bir buçuk milyarlık İslam alenmine rağmen Budist Miyanmar hükümetinin ülkede yaşayan 1 milyon nüfuslu Müslüman halka vatdnaşlık dahil hiç bir sosyal güvence hakkı tanımadığı gibi asimilasyon programı uyulayarak hunharca katliamlar sonucu 3 gün içinde 4 binden fazla Müslümanı katletmesinden dolayı Türkiye Müsümanları ve bir çok Mülüman Halkın buruk bir şekilde kurban bayramına girmesine sebep oldu.

Başakşehir 'de 10 numara hizmet
Suudi Arabistan'ın başını çektiği bazı Körfez ülkeleri Katar'a 2 saat içinde akılalmaz ambargo  kararı alırken Budist Miyanmar hükümetine karşı bir türlü girişimde bulunmamaları halkımızı üzdü.

Budist Miyanmar (Burma) hükümetinin ve hükümet destekli katil ruhlu halkın yaptığı korkunç katliamlar ile alakalı bazı Sosyal Medya'ya yansıyan görüntülerin korkunçluğu Türkiye'nin 81 vilayetinde yapılan bayramlaşmaların buruk geçmesine sebep oldu.

İstanbul Times Yayın grubu olarak kurban kesim ve satış yerlerini gezdik

Başakşehir Belediyesi Kayaşehir kurban satış ve kesim yeri gayet verimli ve güzel çalışmalara imza attı.

Kurban satışı yapan çadır sahiplerinin ihtiyaçlarını giderecekleri lavabo, tuvalet, temizlik ve güvenlik hizmetleri halktan tam not aldı.

Bir çok haberimizde eleştiri konusu yaptığımız Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ı bu konuda tebrik etmek ilkeli yayıncılık kuralımızın bir gereği oldğunu okurarımıza duyurmak isteriz.

Kaynak: İstanbul Times Haber  Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35